Jak urządzić mieszkanie w kolorze szarym kolorze? Zobacz

Last modified date

Osoby, które nie lubują się w mocnych kolorach, intersuwnymi albo orientalnymi odcieniami powinny się w wykańczaniu domów ograniczyć do odcieniu. Są to kolory bezpieczne, tym samym bardzo eleganckie.

Prefekcyjnie nadają się one do wykończenia wszystkich wnętrz w mieszkaniu. Mieszkanie (odkryj stronę) w kolorze szarym niezwykle prosto jest urządzić. Jest to przecież neutralny kolor i delikatny. W zależności, jakie wybierzmy do niego dodatki będzie

minimalizm

Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com

rewelacyjny do pokoi w mieszkaniu, ale także będzie rewelacyjnie prezentować się biurze w budynku firmy. W zależności od tego,jaką mamy koncepcję, można tu postawić na meble z wikliny, albo zupełnie inne – np.

Doskonałe oferty, najniższe stawki! To naprawdę jest możliwe, chodź, spójrz na witrynę (https://www.bmeters.pl/pl/cieplomierze/258/), a bez wątpienia się nie zawiedziesz!

czarne, czy stalowoszare, grafitowe.

Mieszkanie w brązowym kolorze w przeciwieństwie do szarego będzie z pozoru trochę cieplejsze i przytulniejsze, niż to pierwsze. Tym bardziej, że w takim przypadku posiadamy większe pole popisu w doborze odcienia brązu – znajdziemy tu zarówno ciepłe, piaskowe odcienie, jak i całkiem chłodne, błotniste, czy ziemiste. W tym koncepcie szukając bibelotów również warto stawiać na wiklinowe kosze, różne drewniane bibeloty, czy drobiazgi znad morza – muszelki, kawałki drewna.

Ładnie będą również wyglądać wszelkie szklane, przeźroczyste drobiazgi – butelki można wypełnić piaskiem i kamieniami, albo muszelkami. Będą tworzyć fajną kompozycję.
Więcej aranżacji na mieszkanie w kolorze szarym albo brązowym znalazłam na stronie. Niektóre z propozycji przedstawionych przez internautkę totalnie mnie zaskoczyły.

admin