Jak odnaleźć fajny pomysł na przedpokój?

Last modified date

Wizytówką każdego mieszkania jest. Ważne, by był funkcjonalny, dzięki czemu będzie idealnym łącznikiem w mieszkaniu. Możemy także przygotować go tak, że jego aranżacja będzie nam przywoływał szczęśliwe, pamiętne wakacyjne momenty. Dziś pomysł na korytarz w z motywem morskiej bryzy.

przedpokój

Autor: Peter Alfred Hess
Źródło: http://www.flickr.com
Chwile nad polskim morzem to świetny sytuacja do zakupienia paru drobiazgów, które pomogą wnieść nam marynarski, morski klimat do naszego mieszkanka. Doradza się przede wszystkim bywać na wszelkie stragany. Wbrew powszechnej opinii poza wszechobecną kiczowatą chińszczyzną można znaleźć na nich cenne znaleziska, które później użyjemy w naszym mieszkanku. to połowa sukcesu na gustowne wnętrza.

Warto sprawdzić, czy w mieście, w której przebywamy są organizowane tzw. targi staroci. Są na nich niesamowite cudeńka, np. wieszak na ubrania stworzony ze steru okrętu, czy inne, niewielkie elementy okrętu. Do tego poszukajmy niewielkiego domku-skrytki na klucze, busoli, obrazu z okrętem do umieszczenia na ścianie. Właśnie takie dodatki ułatwią zbudowanie nam morski klimat w przedpokoju. Znajdźmy muszli na plaży, wsypmy do butelki odrobinę piasku.

Przygotowaliśmy już zgromadzone upominki? Aranżację przedpokoju powinniśmy zacząć jednak od początku. Idealne kolory, które będą nam się kojarzyły z morzem to połączenie bieli z odcieniami niebieskiego. Tak zaaranżujmy ściany – podłogi od Prycznicz – (deska podłogowa warstwowa) możemy przykryć niebieską terakotą, a ściany pomalować na trzy odcienie niebieskiego – u dołu granat, po środku niebieski, a na górze jasny błękit. Sufit zachowajmy biały.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że podobny artykuł jest na wyciągnięcie ręki. Zwyczajnie zobacz portal.

Z jednej ze stron zawieśmy wieszak-ster okrętu, do tego tuż obok skrytkę na klucze, na dole postawmy szafkę na buty z jasnego drewna przypominającego stare. Na komodzie utrzymanej w tym samym klimacie, co szafka na buty ustawiamy butelkę ze znaleziskami z plaży. Powyżej możemy powiesić obraz z okrętem. Gotowe… czas aby rozpamiętywać urlopowe chwile.

admin