Last modified date

Obecny świat ma dużą wadę – szybko się w nim żyje. Praca ma różne strony. Plusy i minusy. Oc czasu do czasu jesteśmy skazani na działanie w domu, nie traktujmy tego jak karę.

salon, wnętrze, meble

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Bywa i tak, że to sympatyczne rozwiązanie, dlatego spróbujmy wyposażyć salon, w którym przyjmiemy znajomych, ale stanie się także miejscem do pracy. Poza tym w mieszkaniu nie tylko leniuchujemy, także miejsce do działania powinno znaleźć się w każdym domu.

Jeśli znalazłeś się w posiadaniu sporego mieszkania – macie szczęście. Możecie pozwolić sobie nawet na oddzielny gabinet, w którym urządzicie swoje miejsce pracy. Mało jednak osób może ufundować sobie ten luksus, dlatego chciejmy urządzić salon z miejscem do pracy. Warto pomyśleć o ściance odgradzającej biurko reszty pokoju.

Mimo, że będziemy posiadać dwa pomieszczenia w jednym, dzięki temu rozwiązaniu nic nas nie będzie rozpraszać i zyskamy osobne miejsce do pracy. Jak ją zrobić? Najłatwiejszym rozwiązaniem będzie podzielenie jej regałem z książkami.

Interesuje Cię, co to są moje źródła (https://belbazaar.pl/13-sypialnia)? Jeżeli tak, to musisz kliknąć w poniższy link i tam przeczytasz dużo interesujących informacji w tym temacie.

Dodatkowe miejsce na domową biblioteczkę, a przy okazji wydzielenie od pokoju dziennego.

miejsce pracy, komputer, biurko

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com
Kącik z przestrzenią do pracy ma to do siebie, że nie musimy codziennie tam sprzątać. Sterta papierów, czyli tzw. bałagan jest mile widziany. Niekorzystniej wyglądałoby to jeśli właśnie tego kącika z miejscem do pracy nie mieli.
Jak zauważacie salon z wydzielonym miejscem do pracy to same plust. Jeśli potrzebujecie wizualizacji pomysłów zerknijcie na: link do wpisu

admin