Jak najlepiej wykorzystać sufit z drewna? Zobacz w poniższym tekście a już nigdy drewniany sufit nie będzie sprawiał ci kłopotu!

Posiadasz dom wykończony w góralskim stylu? A może podoba ci się drewno i zastanawiasz się, czy zrobić sobie w salonie drewniany sufit? Ile osób tyle opinii – niektórzy uważają drewniany sufit za hit, inni za kicz.

Sama twierdzę, że drewniane elementy nadadzą wnętrzu wyglądu i ciepła. Sama w przyszłości chciałbym sobie fundnąć mały domek z drewna. Będzie on moją ucieczką od wielkomiejskiego zgiełku. Pragnę, aby był wykonany w całości z drewnianych belek. W środku nie chcę żadnych regipsów – tylko drewniane ściany i sufit z drewna, na którym koniecznie będzie widać drewniane belki. Cały domek ma mieć maksymalnie 60 metrów powierzchni użytkowej. Wystarczy mi w zupełności salon z dużą kuchnią i

nowe rozwiązania w domu

Autor: The County Clerk
Źródło: www.flickr.com

mała sypialnia.

Ciekawi Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to bez ociągania kliknij tu – ta następna strona publikuje zbliżoną problematykę.

Ma on piastować funkcję głównie letniskową, więc będzie optymalny nawet w przypadku założenia rodziny. Marzy mi się również drewniany taras z widokiem na Bieszczady… Rozmarzyłam się. Wracamy na ziemię. Ostatnio byłam w odwiedzinach u rodziny. Wykorzystaliśmy z ostatnich przyjemnych dni w tym roku i spędziliśmy czas na tarasie. Moja ciotka postawiła na interesujące połączenie kamiennych ścian i podłogi z pięknymi drewnianymi belami pod dachem.

Podobne zestawienie znalazłam na stronie WWW. Serio – określiłam, że jest to podobne połączenie. Wprawdzie nie będę miała ścian z kamienia w mieszkaniu, ale stwierdziłam, że na tarasie podłogę wykończę właśnie jakimś trwałym kamieniem.

Ten wpis wydaje się być doprawdy ciekawy? Wierzymy zatem, że przypadnie Ci do gustu też istotna strona, na której znajdziesz masę rzetelnych wiadomości.

Podoba mi się trawertyn, który nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest również elegancko się go pielęgnuje. Nie jest to niedrogich, więc będę musiała odłożyć trochę środków finansowych przez jakiś czas – .
Realizacja marzeń jednak jest bezcenna!

admin