Jak najlepiej można chronić posiadany smartfon przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak wybrać dobre etui.

Last modified date

Większość posiadaczy nowych smartfonów przez pierwsze dni po ich zakupie traktuje je jak jajko. Pilnowanie żeby przypadkiem czegoś nie ubrudzić czy zarysować, chodzenie z folią ochronną albo mycie rąk przed użyciem to coś zupełnie normalnego i nie trzeba z tego powodu wysyłać nikogo do lekarza.

Wystarczy że minie tych kilka dni, i nagle zaczyna się wszystko zmieniać, nagle nie przeszkadzają brudne po pracach w warsztacie palce na obudowie czy trzymanie aparatu przez cały dzień w kieszeni z zestawem kluczy. I to również jest zrozumiałe, bo telefon dzisiaj jest po prostu zwykłym narzędziem do codziennego używania. Co oczywiście nie będzie oznaczać, że nie trzeba go szanować, bo przez to będzie on mógł dłużej służyć właścicielowi.

Tak więc jeżeli ktoś będzie czuł potrzebę zadbania o swój najnowszy nabytek, to przykładowo może zastanowić się nad zakupem do niego jakiegoś dobrego etui. Tego typu gadżet kosztuje przeważnie maksymalnie sto złotych, a doskonale zabezpieczy urządzenie warte nawet kilkanaście razy więcej.

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

W komisach i sklepach znajduje się bardzo duży wybór przeróżnych etui do telefonów.

Jeżeli potrzebne Ci nowe miejsce, z którego będziesz czerpać dane, to zalecamy to opracowanie (https://magazynauto.pl/porady/nietypowe-zawieszenia-pneumatyczne-hydro-aktywne-nivomat-usterki-naprawy-eksploatacja,aid,1691). Znajdziesz tam mnóstwo tekstów na rozpatrywany tutaj wątek.

Są i tanie, zapewne importowane z Chin przez jednego z handlarzy, i dużo droższe oryginalne, albo przynajmniej takie udające. Jeśli więc ktoś będzie szukał etui, to w pierwszej kolejności musi sprawdzić, czy spasuje on do danego urządzenia – do wszystkich modeli marki Asus. Teoretycznie jak będzie na nim naklejka że pasuje, to rzeczywiście tak będzie, lecz w przypadku tych najtańszych czasami jednak trochę się to mija z rzeczywistością.

Istotną kwestią jest też, z czego etui będzie wykonane – etui Asus ZenFone 5.

Przejdź do wpisu autora (https://hagerhome.pl/produkty/gniazda-multimedialne/), jeśli zaintrygowały Cię treści podane w tym tekście. Tam wyszukasz znacznie więcej detali.

Najmniej kosztują modele wykonane z plastiku, ale nie zapewniają one zbytniej ochrony, znacznie lepiej w sprawdzą się w tej roli etui wykonane z delikatnego silikonu, jaki bardzo dobrze będzie amortyzował przypadkowe upadki. Jeżeli ktoś chciałby postawić na coś lepszego, to również bez większego problemu coś dla siebie znajdzie, pośród takich produktów popularne są etui zrobione z poliwęglanów, włókien węglowych oraz eleganckiej skóry.

admin