Last modified date

Dekorowanie to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy podczas aranżacji pokoju gościnnego. Gdy całość jest już gotowa, trzeba jedynie dodać ostatecznego blasku dodając ciekawe ozdoby. Dobrze dobrane dekoracje mogą wyraźnie wzbogacić przestrzeń pokoju. Ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by jedynie subtelnie zmienić to, co już wykonaliśmy. Wystarczy odpowiednio zagrać barwami albo wielkością dekoracji, by osiągnąć wymarzony efekt.

design

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chcesz, by dekoracja salonu wyraźnie wpłynęła na efekt końcowy, wybierz barwy kontrastowe.

Namawiamy – naciśnij tutaj stoły warszawa i przenieś się na inną naszą witrynę. Na niej czekają na Ciebie świeże i interesujące informacje.

Dorzuć czarne dekoracje do rozświetlonej kompozycji, żółte do zielonej czy ostre do mało nasyconych kolorów. Ozdoby powinny być tez wtedy bardziej rozłożyste. jednak miej na uwadze,by nie przegiąć z wielkością albo kolorystyką, bo w takim wypadku możesz wytworzyć poczucie chaosu. Jeżeli natomiast nie chcesz modyfikować charakteru aranżacji, działaj odwrotnie.

Poza tym dobrze jest zdecydować się na charakterystyczny styl, tak samej kompozycji, jak i dekoracji. Aktualnie do wyboru masz wiele ciekawych, modernistycznych dekoracji. Jakie modernistyczne pomysły na urządzenie salonu powinny sprawdzić się najlepiej? Które olśniewać w największych stopniu? Z pewnością wszystkim spodoba się dekor na ścianie. Interesujący wzór nałożony na ścianę to coś, co świadczy o nowoczesnym guście.

design

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre dekory są stylizowane na plemienne znaki, niektóre natomiast tworzą kwiaty czy zwierzęta. Wszystkie jednak prezentują się naprawdę atrakcyjnie. Bardzo ciekawa dekoracja salonu to także modernistyczne obrazy. doskonale prezentują się dzieła, które są podzielone na kilka mniejszych obrazów. Dwa albo trzy małe malunki przedstawiają wspólny motyw. Prezentuje się to niezwykle ładnie i bardzo nowocześnie.

admin