Pierwsze miejsce, do którego wchodzimy w czasie wizyty u krewnych czy przyjaciół, to korytarz. Niewielkie pomieszczenie stanowi węzeł komunikacyjny całego mieszkania. Jak dobrze je zaaranżować?
W zależności od tego, jak zamierzona jest przestrzeń korytarza możemy wnętrze zaaranżować na kilka sposobów.

schody

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszym z nich jest zastawienie jednej ze ścian szafą (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/sekretarzyki-m-5.html) wnękową z przesuwanymi drzwiami. Nie ma już wtedy problemu trzymania obuwia i kurtek, a szafa może także stanowić dobre miejsce na inne części ubrań, dzięki czemu nie będziemy musieli inwestować w szafę do salonu. Gdy w drzwi szafy wstawimy lustra, nawet mały korytarz będzie wyglądał na znacznie większy. Pozostaje nam jedynie postawić taboret, albo niewielką pufę na którą przycupniemy zmienić buty i stojak na parasole. Wystarczy pomysł na urządzenie przedpokoju, a nasz pobyt w domu stanie się jeszcze lepsze.

przedpokój

Autor: Peter Alfred Hess
Źródło: http://www.flickr.com

Zdarza się że jednak mamy większym mieszkaniem, w którym jest przestrzenny przedpokój. Mamy wtedy także większe możliwości przy jego wystroju. Załóżmy, że mamy przestrzenią kwadratową z małą wnęką, którą zakryjemy niewielką szafą wnękową.

Jeżeli opisywany wątek okazuje się dla Ciebie atrakcyjny, to odwiedź (http://www.konstrukcje-reklamowe.pl/oferta/obciazenia-betonowe/) więcej informacji na zbliżone zagadnienia, które będą dla Ciebie niesamowicie interesujące.

Wszystkie dodatki do wnętrza zachowujemy w tej samej stylistyce – łatwe w zachowaniu czystości są meble ze stali nierdzewnej. Często są ukształtowane w niebanalne kształty. Jeden z kątów pomieszczenia zostawiamy na stojak na parasole, obok stawiamy szafkę na buty (w tym samym stylu), gdzie wieszamy wieszak na kurtki gości.

Możemy także zdecydować się na różne style wystroju wnętrz. Wszystko w zależności od naszego gustu. Najmodniejsze trendy to styl skandynawski, prowansalski czy modern. Jednakże pamiętać trzeba, że podstawowe sprzęty pozostają takie same. Wsłuchajmy się naszej duszy, tego co nam w niej gra… Później wystarczą odpowiednie zakupy. Czas działać!

admin