Idea na wyjątkowy salon – najnowocześniejsze aranżacje wnętrz

Last modified date

Szarości są zawsze na topie. Od pewnego czasu jednak dostrzegam, że o wiele częściej znajduję ciekawe pomysły w takich kolorach. Szarości w pomieszczeniach są po znowu na topie! Co powiesz na pokój szaro żółty?

Szare ściany

Autor: Tikkurilla
Źródło: Tikkurilla
Moja przyjaciółka prawie rok temu nabyła mieszkanie w Krakowie. Ma je zaaranżowane w barwach szarości. W pokoju jedną ścianę ma ciemnoszarą, a pozostałe w kilka tonów jaśniejszych kolorach. Takie połączenie wygląda wręcz rewelacyjnie – łączy klasykę z nowoczesnością. Ciemniejsza ściana jest jednocześnie galerią zdjęć rodzinnych – kliknąc tutaj.

Ewelina dość pewnie wybrała szczegóły do szarej przestrzeni – sprawdź koniecznie. W kolorze żółtym! Napiszę szczerze, że niełatwo było mi sobie to wyobrazić. Jednak, gdy zobaczyłam efekt, byłam bardzo pozytywnie rozczarowana. Moja kumpela zadbała o to, by mieć niewielką garderobę, która rozwiązuje jej problem trzymania ciuchów i pościeli. W salonie ma jedynie szafkę z szufladami, gdzie przechowuje naczynia. Komoda jest cała w intensywnym, żółtym kolorze.

Tylko uchwyty są połyskujące z chromowanej stali. Do tego na komodę dała maleńką oszkloną witrynkę, która, stanowiła część kuchni jej mamy. Pomalowała ją sprayem na kolor identyczny jak komoda. W rogu stoi żółciuteńka szafka TV z małym telewizorem.

Łóżko, stanowiące także sofę jest stalowoszare, leży na nim kilka poduszek w różnych odcieniach seledynu. Stół i krzesła są białe, a na stole jest kilka czarnych tacek i żółta zastawa. Zestawienie to naprawdę interesująco wygląda! W oknach wiszą woalowe białe firanki, wraz z mocnymi, żółtymi zasłonami. Zestawienie kolorystycznie daje pomieszczeniu nowoczesność i przytulność.

Jeśli masz chęć poznać większą ilość danych na omawiany temat, to spójrz na opublikowany tutaj (http://tuv.com/poland/pl/analiza-i-certyfikacja-haccp-dla-producent%C3%B3w-%C5%BCywno%C5%9Bci.html) wpis a znajdziesz dodatkowe ciekawe informacje.

Świetnie spędza się tu czas!

admin