Last modified date

Kiedy zamierzamy w mgnieniu oka stworzyć atmosferę do romantycznej kolacji przy świecach, albo zachować półmrok w pokoju dzieci z pomocą przyjdą nam girlandy żarówkowe. Girlandy są powszechnie stosowane jako światełka choinkowe w czasie Gwiazdki. Jednak koniec okresu świątecznego nie oznacza, że mamy je wrzucić na następny rok do piwnicy, bądź na dno szafy.

żarówki

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od zasobności naszego portfela możemy wybrać zupełnie tradycyjną formę – jednokolorowych światełek, albo zakupić te bardziej niebanalne, w których światełka będą miały osłony w kształcie barwnych kul, gwiazdek, czy śnieżynek.

Drobne lampki pomogą nam, gdy nasz pokój gościnny ma być jednocześnie pomieszczeniem w którym śpimy. Takim sposobem w mgnieniu oka zbudujemy niepowtarzalny klimat do romantycznej kolacji przy świecach, a także zbudujemy intymny nastrój do odpoczynku. Wystarczy kilka haczyków w ścianie, troszeczkę wyobraźni i nasze pokój będzie miało niepowtarzalny klimat. Można je także użyć na granicy łączącej pokój dzienny z aneksem kuchennym, wieszając na łuku pod sufitem.

Prosty sposób na girlandy z żarówkami okażą się przydatne podczas aranżowania pokoju naszej malucha. Dzięki temu, że nie dają bardzo intensywnego światła, a raczej delikatniejsze, mogą z powodzeniem zastąpić lampkę nocną.

Ten następujący link (https://multiinstal.pl/zbiorniki-buforowe-i-zasobniki-cwu/podgrzewacze-pionowe-cwu-hr/) kieruje do materiału, który ma wyjątkowe treści – na pewno Cię zaciekawią i będą użyteczne.

Dzięki temu dziecko łagodnie będzie spało, a w razie obudzenia nie wystraszy się ciemności. Światełka można przywiesić przy karniszu z firanką, bądź w narożniku pokoju, pod sufitem.

Oczywiście girlandy należy traktować jako oświetlenie opcjonalne. Musimy pamiętać o tym, by zainwestować w oświetlenie główne pokoju. Jest ono szczególnie istotne w kwestii wygody naszego codziennego życia, a także dbania o wzrok. Girlandy znajdziemy w wielu punktach z oświetleniem domu. Spokojnie możemy nimi oświetlić także tarasy, czy balkony – jednak tu trzeba pamiętać o tym, by zakupić te z zastosowaniem jako oświetlenie zewnętrzne.

admin