Gdzie na narty zimą? Opis ciekawych kierunków, które na pewno warte są zainteresowania

Last modified date

Coraz więcej Polaków zamierza wyjechać na narty w zimę. Trudno się im dziwić – chcą odpocząć, zrelaksować się, wyrwać się z miasta na chwilę przyjemności oraz rozrywki. Warto też podkreślić, iż nasze społeczeństwo bogaci się, coraz więcej osób jest w stanie sobie pozwolić na wyjazd na narty i deskę w zimę nie tylko w nasze polskie góry, ale także zagranicą. Gdzie warto wybrać się w tym roku, jak znaleźć tanie wyjazdy na narty? O tym m.in. dowiecie się z naszego dzisiejszego artykułu, do którego lektury zapraszamy.

Góry

Autor: glenngould
Źródło: http://www.flickr.com
Na pierwszy ogień weźmy Polskę. Tutaj ciągle rządzi Zakopane oraz okolice. Mnogość tras narciarskich, folklor, pyszna oraz charakterystyczna kuchnia oraz duża liczba różnego rodzaju atrakcji sprawia, iż Polacy chyba najchętniej wybierają Tatry na zimowe wojaże i jazdę na nartach czy snowboardzie. Trudno się im dziwić, wszak ten kierunek jest przecież popularny od tak długiego czasu. Coraz więcej sympatii zyskują także Pieniny, czy mniejsze góry – Stołowe. Niewątpliwym liderem wzrostu popularności podczas zimowych wakacji są jednakże Bieszczady.

Musisz pamiętać, że nasza witryna pomoże Ci w zgromadzeniu zajmujących wiadomości na jakikolwiek temat. Ta strona na pewno Ci się będzie podobać.

Okolice Wetliny, Ustrzyk przeżywają spore oblężenie zimą i jest to zrozumiałe ze względu na wyjątkowość tych gór oraz niesamowicie piękne widoki i klimat.

Z drugiej strony jeżeli chodzi o zagranicę to coraz większą popularność w ostatnim czasie zdobywa Gruzja. Cały czas nie odkryta kraina zachęca ogromną gościnnością mieszkańców, a także ogromnym folklorem.

Chcemy Cię namówić do tak samo ciekawych wpisów, które stworzyliśmy dla Ciebie z radością. Zatem kliknij odsyłacz (magazynauto.pl/porady/trudne-sytuacje-drogowe-jak-sie-zachowac,aid,1390) i czytaj to, na co będziesz miał ochotę.

Tanie wyjazdy na narty tylko do Gruzji! Trudno się temu dziwić, to w końcu o wiele tańszy kraj niż Polska, a w związku z tym, że jest sposobność polecenia tam tanimi połączeniami z Katowic i Warszawy, to coraz więcej Polaków decyduje się na tego rodzaju formę spędzania wolnego czasu nie tylko w trakcie lata ale również zimą.

Gruzja ma coraz lepszą infrastrukturę narciarską i należy o tym pamiętać. Nie trzeba brać nawet własnego sprzętu, w Gruzji możemy wszystko wypożyczyć w bardzo, naprawdę bardzo dobrej cenie. Trzeba też zaznaczyć, iż nadal wielu Polaków jeździ w Alpy, wybiera takie kraje jak Niemcy, Włochy oraz Francja. Tam na 100% jest najlepsza jakość stoków i całe zaplecze narciarskie ale niestety trzeba się liczyć z dużymi wydatkami, dlatego na wyjazdy w tamte strony świata mogą sobie pozwolić wyłącznie osoby z rzeczywiście grubym portfelem.

admin