Fototapety z jedzeniem

Last modified date

Kawa, to aromatyczny napój o pobudzającym działaniu, który chętnie wypijamy podczas śniadania. Napój cieszy się uznaniem także ze względu na niezwykły smak i zniewalający aromat. Większość osób nie potrafi dobrze funkcjonować bez dwóch bądź trzech szklanek kawy dziennie.

Autor: visualpanic
Barwa naparu i wdzięk palonych ziaren inspirują również dekoratorów wnętrz. Filiżanka z gorącą kawą to rozpowszechniony motyw grafiki na naklejki ścienne i fototapeta na ścianę, które zazwyczaj wykorzystuje się do aranżacji kuchni, jadalni oraz wnętrz kawiarni i cukierni.

Tematyka ziaren kawowych i kolorowych, suszonych ziół, to najpopularniejsze tematy drukowane na fototapety kuchenne. W minimalistycznej kuchni lub jadalni na bank znajdzie się miejsce na taką grafikę.

Nawet w przestrzeni między szafkami stojącymi i wiszącymi,bądź na ścianie za stolikiem jadalnym.

Do kuchni i toalet używa się wyjątkowe fototapety, trwałe na oddziaływanie wilgoci i poplamienie. Dla bezpieczeństwa(zobacz system detekcji i sygnalizacji pożaru) można przykleić z zewnątrz płytę szklaną lub pleksi – wówczas łatwiej utrzymać ją w czystości. Pobrudzenie zatrzymają się na szkle i wystarczy przetrzeć je szmatką z detergentem.

admin