Elementy dekoracyjne ścian

Kolorowe dekoracje ozdabiają najczęściej ściany w pokojach dziecięcych. Wnętrza udekorowane podobiznami ulubionymi postaci z bajek i zwierzątek umożliwiają udać się do świata wyobraźni i podsuwają dzieciom interesujące pomysły do zabawy. Przy użyciu fototapety możemy wyzwolić w sobie dziecko i przemycić do wszystkich naszych wnętrz trochę fantazji.

Fototapeta z motywem abstrakcyjnym

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Jak przygotować tło pod fototapetę?

Jeżeli planujemy nabycie fototapety naścienne warto zastanowić się nad całokształtem aranżacji. By grafika płynnie wynurzała się z tła, czyli ściany, należy dopasować do niej trafny kolor, za pomocą którego motyw stanie się spójnym elementem wystroju wnętrza. Kolor ściany będącej tłem fototapety lub ściany obok może być jednym z odcieni użytych w grafice.

Odkryj inne pokrewne bardzo użyteczne źródło informacji na objaśniany temat – kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej w serwisie projekty domów 2021.

Rezultat jest ciekawy, a motyw graficzny wtapia się w aranżację.

Jaka fototapeta będzie pasowała do naszego wnętrza?

Motyw graficzny i kolorystyka przewodnia fototapety powinny być przystosowane do aranżacji wnętrza. I tak np. do stylizacji Pop-art idealnie sprawdzą się grafiki pokazujące sławy filmowe lub też motyw puszki coca-coli w szalonych zestawieniach kolorystycznych.

Odwiedź naszą stronę. Wyszukasz tam zawsze jedynie kompleksowy tekst (www.sklep.kunszt.pl/lozka-metalowe-jednoosobowe-c-1_5.html). Precyzyjne informacje z pewnością przypadną Ci do gustu.

Fototapety kuchenne, kawa

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Natomiast w kreacji vintage scalamy elementy stare z współczesnymi. Pokój zrobiony w tym trendzie można udekorować fototapetą obrazującą starą mapę świata.

Dekoracje i dodatki

Jednokolorowe aranżacje ożywione fototapetą można ekstra urozmaicić poprzez wybór dodatków i dekoracji odnoszących się do tematyki grafiki lub jej kolorystyki. Przykładowo, jeśli wydruk ilustruje krajobraz na wielkomiejską ulicę, utrzymany jest w kolorach szarości, a jeden z fragmentów widoku został uwypuklony kolorem czerwonym, wówczas można dokupić kilka przedmiotów dekoracyjnych w kolorze czerwonym.

Odcień może powtórzyć się równie dobrze na tkaninie, narzucie, chodniczku lub poduszkach rzuconychpołożonych na komplecie wypoczynkowym.

Sprawdź więcej na: Fototapety na z

admin