Drukowanie obrazów na płótnie

Last modified date

Klienci fotolabów coraz to chętniej wybierają płótno miast fotograficznego papieru, zwłaszcza wtenczas, kiedy chcą zdjęcie komuś ofiarować czy przyozdobić nim ściany własnego mieszkania.

moje biuro

Autor: Gord Webster
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy powinniśmy wydać sporzej pieniążków na taki wariant odbitki i z jakiego powodu – w rezultacie – jest to bardziej opłacalne?

Nie musicie od razu, na stałe przechodzić na płótno – jest to w dalszym ciągu technologia dość droga, i chociaż zapewnia dotykalne, długookresowe rezultaty, to dobrze jest z niej skorzystać we wskazanych przypadkach.

Po pierwsze, płócienne wydruki to świetne podarki. Unikalne oraz maksymalnie spersonalizowane, doskonałe prawie na każdą okazję. Jak wszelkie zdjęcie – tyle, że tym razem widać, że obdarowany otrzymał coś niecodziennego.

Poza tym, pieniądze wydajesz raz. Nie potrzebujesz ramki. Odbitki z papieru wymagają dodatkowej inwestycji w – nierzadko dość kosztowne – obramowanie. Jeśli drukowaliście fotografię w naprawdę wielkim rozmiarze, to koszty co więcej rosną, i wcale nie będą to małe sumy; zwłaszcza w zestawieniu z kosztem samego wydruku. Druk plakatów to również profesja jaką zajmują się takie firmy.

przygotowanie plakatu

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Po trzecie – żadnych odbić. Nie ma, zwyczajnie nie ma.

Chcesz uzyskać więcej informacji na ten wątek? Jeśli tak, to odkryj witrynę (https://www.francke-art.pl/meble-metalowe/komody/), która omawia równie istotne dane – są one niezwykle ciekawe.

I nie jedynie stąd, iż płótna nie trzeba chować za szybą, ale również stąd, że od samej powierzchni zdjęcia nic się nie odbija.

Kiedy powiesimy obramowanie, papierowe zdjęcie w jasnym pokoju, to prawdopodobnie samej fotografii nie ujrzymy z każdego miejsca; w zamian będziemy spostrzegać refleksy słoneczne czy odbitą szybę okienną. Foto tapeta to również ostatnimi czasy atrakcyjna ozdoba naszych mieszkań.

admin