Drukowanie obrazów na płótnie

Barwna farba, tapeta lub może foto tapeta? Nie wiecie jak upiększyć ścianę za sofą? Przetestujcie nasze propozycje. Aranżując salon należy wyeksponować w nim jedną ze ścian.

mieszkanie - obrazek

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

To efektowne wyjście zastąpi zbyteczne dekoracje, nie zagraci urządzanej powierzchni, natomiast nie jednego z gości zaskoczy. I acz teoretycznie możemy przyozdobić wszelką ze ścian, zazwyczaj decydujemy się żeby była to ściana za kanapą. Dobór ten zdaje się ewidentny także ze względów praktycznych – przeważnie rezygnujemy tu z jakichś półeczek czy dodatkowych sprzętów.

Istnieje mnóstwo sposobów na dekorację ściany za kanapą. Do najpopularniejszych przynależą wzorzyste tapety a także foto tapeta, intensywne kolory farb, kasetony dekoracyjne i obrazy. Wśród tapet największym sukcesem cieszą się te z subtelnymi wzorami nawiązującymi do tradycyjnych ornamentów. Esy-floresy bądź też inne łagodne dekoracje najodpowiedniej odnajdują się bowiem w tak przez nas lubianej stylistyce glamour.

Jeśli chcesz obejrzeć coś naprawdę dobrego, spójrz na stronę (http://www.reling.pl/pl/c/kosze-cargo-wysokie/27) tej spółki, znajdziesz tam wiele bardzo atrakcyjnych ofert.

Pośród fototapet z kolei najogromniejszą furorę robią makra i fotografie z efektem głębi. Są one nie wyłącznie wyszukaną dekorację wnętrza, ale także wizualnie je powiększają, co jest bardzo ważne kiedy posiadamy nieduży metraż. Popularne jest także malowanie jednej ze ścian na wyrazisty, intensywny odcień odcinający się od przyjętej kolorystki. Fioletowy, turkus a nawet czerwony coraz chętniej goszczą w naszych bawialniach. Najogromniejszą furorę w pomieszczeniach robią jednakże naturalne surowce oraz ich imitacje. Głaz, drewno albo surowy beton na ścianie za kanapą to prawdziwy hit.

Inną wyszukaną dekorację stanowią obrazy drukowane na płótnie. We wnętrzarstwie wyjątkowo modne stały się kontrasty. Z jednej strony uwielbiane są wnętrza minimalistyczne, z drugiej tęskni się ciągle za przepychem, poszukuje się nowych podejść, jednakże pomimo wszystko powraca się do klasyki, lecz całości próbuje się i tak przydać spersonalizowany rys. Bez względu jednakże od tego, jaką aranżację się kreuje, do każdej znakomicie wpasować się mogą zdjęcia na płótnie.

Pamiętając, że w dzisiejszych pomieszczeniach panują fotografie, zapewnijcie im tak samo królewską oprawę. Jeżeli idzie o obrazy druk firmy TRITEX – (tkaniny drukowane) Gdynia, Warszawa oraz Poznań to miasta w których znajdziemy mnóstwo przedsiębiorstw trudniących się drukiem obrazów na płótnie.

admin