drabina w mieszkaniu jako dekoracja, dekoracje z drabiny

Last modified date

Jak chcesz odmienić aranżację przedpokoju, chciałbyć tchnąć weń odrobinę nowoczesności i świeżego spojrzenia, fajnie jest pomyśleć o niewielkim szaleństwie. Będzie to drabina w mieszkaniu jako dekoracja, niezwykle praktyczna i ciekawa dekoracja.

Odnowiona drabina

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli posiadasz na strychu albo w stodole za domem starą, nieużywaną drabinę, można wykorzystać ją z powodzeniem do aranżacji wnętrza domu. Dekoracje z drabiny doskonale będą wyglądać zarówno w korytarzu, jak i w salonie, czy kuchni.

Przedpokój to wręcz idealne miejsce do trzymania różnorakich ubrań wierzchnich, albo butów. Może posłużyć za niezwykle interesujący i ciekawy stojak na damskie buty na obcasie, które zahaczymy o szczebelki. Zyskamy w ten sposób miejsce na podłodze i zmniejszymy bałagan. Wyższe szczeble możemy opatrzyć wieszakami, flipchart na kółkach haczykami na których zawiesimy kurtki, albo płaszcze. Obok wystarczy mała komoda z szufladami na rękawiczki, czapki i szaliki. Wszystko gotowe!

Szukanie oryginalnych aranżacji i konceptów na aranżacje z drabiny można również rozpocząć od przeszukania konceptów, które są w sieci. Uwierzcie, jest ich sporo! Najciekawsze pomysły, jakie mi znalazłam można przeczytać i zobaczyć na stronie jednej z blogerek internetowych – Lovingit.

Z przyjemnością zaproponujemy Ci podobny tego typu materiał. Jeżeli masz ochotę go przeczytać, zobacz treść (www.pro-trans.wroclaw.pl/), którą znajdziesz w tym miejscu.

Napisała o tym w swoim wpisie blogowym: aranżacja drabiny w mieszkaniu.

Sama postanowiłam zaszaleć i kupić drabinę, którą przywiesiłam pod sufitem w mojej maleńkiej kuchni. Przywiesiłam doń haki, i zawiesiłam na nich garnki i patelnie. W ten sposób zyskałam miejsce w jednej z szafek. Jako, że mam ich mało – każda wolna jest na wagę złota!

admin