Last modified date

Jeżeli poszukujesz pomysłu na zaaranżowanie dporych, otwartych pomieszczeń w domu to koniecznie myśl o tym, żeby wykonać wnętrza w stylu skandynawskim. W ten sposób zyskasz wrażenie, że pokój jest większe, a także piękne i jasne wnętrze.

Papierowe dekoracje ślubne i weselne

Autor: Bogna Trętko
Źródło: abcslubu.pl

Białe mieszkanie w skandynawskim stylu jest modne od kilku lat także w naszym kraju.Rewelacyjnie prezentuje się szczególnie w przypadku, jeśli biel złączymy tylko z niewielkimi drobiazgami w barwach szarości. Fatem jest, że nie każdy ma możliwość sobie pozwolić na takie kolorystyczne połączenie, bo na bieli szybko widać brud, nie wspominając o kurzu. Z tego powodu polecam takie rozwiązanie szczególnie parom, które mają już odchowane dzieci, albo wcale ich nie mają.

Klimat takiego wnętrza kreują przede wszystkim lekkie, woalowe białe firanki oraz różne drobiazgi, które możemy do mieszkania wstawić. Sama niesamowicie kocham wszelkiej postaci rzeźby oraz interesujące, piękne półmiski, albo misy z jasnego drewna. W takiej przestrzeni rewelacyjnie wyglądają różnego rodzaju dodatki ze szkła – wystarczy to prosty wazon na kwiaty, albo totalnie fantazyjna rzeźba ze szkła. Intrygująco i ciekawie wyglądać będzie także wzorzysta poduszka na tle szarej kanapy.

Nie czekaj – kliknij odnośnik (https://www.marmex.pl/) i ciesz się stworzonymi tam świeżymi artykułami. Z pewnością rozszerzą one Twą wiedzę na ten temat.

Można także zrobić na jeden spory mebel w innym odcieniu kolorystycznym – obiecuję, że będzie znakomicie wyglądał.

Modne dodatki na jesień

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Wiele inspiracji na dodatki i gadżety, które pasują do mieszkania w stylu skandynawskim odnalazłam na stronie . Stwierdziłam nawet, że niejeden pomysł wykorzystam podczas urządzania własnego domu.

admin