Designerskie wyposażenie wnętrz nie powinno polegać tylko na nowoczesnych meblach albo dodatkach

Przyzwyczailiśmy się myśleć, że jeżeli mamy zamiar umeblować dom gustownie, to musimy zainwestować w drogie meble oraz różnego typu niezwykłe dodatki – choćby poduszki, świeczniki czy gazetniki.

Niektórzy skupiają się również na oryginalnej dekoracji okien.

To niewątpliwie bardzo interesująca kwestia, więc jeśli masz ochotę ją przestudiować głębiej, to kliknij tu, a więcej znajdziesz w ofercie (http://www.i-posciel.pl/pl/blog/Rozmiar-poduszki-to-ma-znaczenie/52).

Jednak to nie wszystkie możliwości, gdyż zostają nam jeszcze ściany.

fototapeta do sypialni

Autor: Linda Marklund
Źródło: http://www.flickr.com
Dokładnie tak – mury. Ta duża przestrzeń, na której czasami zawiesimy jakiś obraz. Jeśli chodzi o urządzanie mieszkania, to zwykle koncentrujemy się na tym, co jest pomiędzy ścianami, a je często traktujemy po macoszemu. To pomyłka. Są także rewelacyjnym sposobem na to, by zaprezentować własny gust i umeblować dom (domy pasywne cennik) we własnym stylu. Możemy powiesić obrazy, stworzyć kolaż z swoich zdjęć oraz pocztówek lub zamówić fototapetę na jedną ścianę. To z pewnością zrobi wrażenie.
Fototapetę możemy umieścić w każdym pomieszczeniu, nawet w kuchni lub łazience. W pokoju dziennym będzie dostrzeżona i oceniana przez każdego. Zatem jeżeli chcemy coś bardziej prywatnego, to pewnie trafionym zamysłem będzie fototapeta do sypialni. Mamy możliwość kupić coś nastrojowego, przykładowo ujęcie przytulonej pary. To możemy być choćby my, gdyż drukarnie drukujące fototapety akceptują również prywatne zlecenia.

Jeśli jesteśmy urodzonymi Włóczykijami, to mamy możliwość wybrać jakieś własne, ukochane zdjęcie, żeby tuż po przebudzeniu być w stanie na nie zerknąć i uśmiechnąć się z rana. Najlepiej jest, jeśli mamy w sypialni cokolwiek, co będzie wprowadzało nas w pozytywny nastrój.

admin