Last modified date

Niedawno pewna artystka pokazała swoją długoletnią pracę fotograficzną, w której pokazała, jak wyglądają cztery kąty zwykłych obywateli Polski. Mimo tego, że to już dwie dekady upłynęły od finiszu komuny, w mieszkaniach nieustannie przeważają byle jakie meblościanki. Wyposażenie pokojowe jest kupowane głównie dla wygody, estetyka wciąż pozostaje sprawą mniej ważną. Meble design można zobaczyć przeważnie w czterech kątach urządzonych przez ludzi młodych i bogatszych.

lampa wisząca

Autor: INTERNITY
Źródło: INTERNITY

Ale mające frapujący design materace zbierają coraz większą popularność, mimo nawyków z minionych lat. Niedawno w stolicy województwa łódzkiego miał miejsce międzynarodowy Łódź Design Festiwal 2012. Te trwające dziesięć dni wielkie święto innowacji przyciągnęło do Łodzi tysiące zaproszonychz całego świata. Podczas festiwalu Łódź Design 2012 były czynne pokazy, na których projektanci oraz studia pokazywały swoje najnowsze projekty – wygodne materace lateksowe z . Odwiedzający festiwal mogli też posłuchać mądrych wykładów na temat innowacyjnego designu i wziąć udział w dyskusjach na temat technik twórczych. Istnieje bardzo duża szansa, że tego rodzaju święto innowacyjnych projektów skutecznie przekona Polaków do nabycia ekstrawaganckich mebli.

Meble designerskie niestety jednak nie są często spotykane w wiodących dyskontach meblowych – . Dlatego szukanie wyjątkowych rozwiązań trzeba zacząć od WWW, ponieważ sporo pracowni, które składają takie meble promeble (stylowe łóżka0się wyłącznie za pomocą stron. Jeśli więc nęcą cię oryginalne lampy, wykonane przez pomysłowych artystów, do wyszukiwarki internetowej wpisz hasło materace kieszonkowe. Na witrynach internetowych wytwórców designerskich mebli napotkasz interaktywne indeksy i bez wątpienia będzie tam materac, który przypadnie ci do gustu i sprawi, że twoje lokum będzie jedyne w swoim rodzaju – Firma Benet.

admin