Design wnętrz to bardzo ważna kwestia

Aranżacja wnętrz to nader istotna rzecz zawsze wtedy, kiedy decydujesz się na zakup własnego domu. Jeśli pragniesz, aby Twój dom prezentował się naprawdę świetnie, bez wątpliwości powinieneś zdecydować się na spójny styl we wszystkich pokojach. Dobór jednego stylu jest niełatwy – najczęściej| jest tak, że podoba nam się dużo poszczególnych akcesoriów z poszczególnych stylów.

wnętrze

Autor: Komandor
Źródło: Komandor
Zdecydowanie jednakże warto zdecydować się na właściwy styl, bo dzięki temu całe Twoje mieszkanie będzie zaaranżowane w jednym stylu, co bez wątpienia wyjdzie mu na korzyść. Obecnie przykładowo wyjątkowo modne jest aranżowanie wnętrz w stylu retro.

kiedy zdecydujesz się na aranżacje w takim właśnie stylu, na pewno będziesz musiał nastawić się na chodzenie na targach staroci. Tam zazwyczaj można odszukać naprawdę fajne przedmioty z duszą czy dekoracje.

Jeżeli chcesz, aby Twój salon urządzony został w stylu retro, na pewno będziesz musiał postawić między innymi na meble (ławy rozkładane black red white) z epoki. Z pewnością nieźle sprawdzi się na przykład staromodna komoda z szufladkami. Taki mebel nie tylko ciekawie wygląda, ale także może służyć jako mebel codziennego użytku – na przykład możesz tam trzymać biżuterię.

wnętrze

Autor: Kendyl Young
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli komoda ma przeszklone drzwiczki, możesz tam także trzymać elegancką zastawę czy szklanki. W tworzeniu stylu retro oprócz stylowych mebli zdecydowanie nader pomagają także niewielkie gadżety.

Na targu staroci można dla przykładu odnaleźć ciekawy stylizowany pojemnik na biżuterię. Kiedy masz niezłe oko do wypatrywania takich przedmiotów, niewątpliwie uda Ci się stworzyć styl retro w swoim domu.

Jeśli jednak styl retro wielce mocno Ci się podoba, ale nie czujesz się na siłach do wyszukiwania tych wszystkich komód i gadżetów, możesz także zdecydować się na zamówienie architekta wnętrz. Taka osoba bez wątpienia z ochotą zajmie się wystrojem Twojego mieszkania w stylu retro.

admin