Last modified date

Pamiętamy aby zakładać okulary przeciwsłoneczne jeżeli świeci nam słońce prosto w oczy, pamiętamy by na basenie stosować odpowiednich okularów, które również chronią nasze soczewki, mimo wszystko jakże często zapominamy, iż nieprawidłowe oświetlenie może niesamowicie negatywnie wpływać na nasz wzrok. Musimy wspomnieć, by mieć dobrze oświetlone biurko, by nie czytać książki jeżeli jej kartki będą się znajdowały w cieniu i żeby podczas pracy wciąż przyjmować odpowiednią pozycję ciała.

oświetlone wnętrze

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
W biurze nie może być za ciemno, ani za jasnoPraca to tak na pewno nasz drugi dom, gdyż jesteśmy tam niesamowicie dużo czasu, przez to tak ważne jest to, żeby było tam dobre oświetlenie. I tak każdy powinien mieć na własnym biurku niedużą lampkę, tak aby mógł ją ustawić dobrze do siebie i żeby świeciła mu ona idealnie na dokumenty, które ma. Nie mniej oświetlenie biura dobrze musi być dopasowane również tak ogólnie, a więc lampy muszą być tak rozmieszczone na calutkiej powierzchni sufitu, aby równo oświetlały całą jego powierzchnię, aby nie było tak, że w jednym miejscu jest zbyt jasno, a w kolejnym znowu jest nazbyt ciemno. Na ten temat również na tej stronie – tematycznie na tej stronie.

lampka

Autor: Ryan Hyde
Źródło: http://www.flickr.com

Lampy sufitowe są naprawdę różneKiedy zastanawiamy się, jakie lampy sufitowe wybrać, to bez wątpienia powinniśmy zaznaczyć, że muszą one mieć na tyle mocne światło, żeby wszystko było wyraźnie widać oraz równocześnie na tyle delikatne, żeby nikogo nie raziło. Na dodatek trzeba również inwestować w żarówki jak najlepszej jakości, ponieważ dzięki temu będziemy posiadali pewność, iż nic nie będzie szumiało nad głowami podwładnych i nie będzie na nich wpływało ani rozpraszająco, ani męcząco. Jakby nie było możemy również inwestować w takie lampy, które jednocześnie staną się ozdobą naszego biura (znajdź więcej w tym linku).

Mamy tutaj naprawdę ogromne pole do popisu jeżeli chodzi o wybór lamp
Jeżeli przejedziemy się do marketu, który proponuje nam lampy, to przekonamy się że wybór jest na pewno wielki. To wszystko spowoduje, że możemy podarować naszym podwładnym to co najlepsze, a równocześnie mamy szanse mieć pewność, że nie przeznaczymy przy tym nazbyt sporo finansów. Bez wątpienia trzeba pomyśleć o tym, jakie oświetlenie ma okazję najwspanialej sprawdzić się w naszej firmie oraz co tak naprawdę będzie w stanie najbardziej nas tu zadowolić.

admin