Daj w prezencie swojej starej chłodziarce „nowe życie”.

Współczesne pomieszczenia potrzebują od czasu do czasu dodatkowych, równie nowatorskich środków. Interesujący element, który pasuje do wnętrz ze spokojną kolorystyką, lub żywymi odcieniami, może szczególnie odnowić nasze wnętrze, wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Demural

Autor: Demural
Źródło: Demural
Pomieszczenie kuchenne to zapewne ulubione miejsce, w którym najczęściej rozmawiamy.

Szukasz pokrewne materiały, jednak wszedłeś w ślepy zaułek? Jeśli tak, to zalecamy ten link (https://www.slubnystyl.pl/galeria.html) – istotnie warto wziąć go pod lupę.

Czasem naprawdę niedużo trzeba, by zmienić wygląd waszej kuchni. W niezliczonej ilości rozwiązań naklejki na chłodziarkę są ciekawym i stosunkowo tanim wyjściem. Duży asortyment naklejek zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednego kupującego.

Jeżeli posiadamy swoje ulubione słowa i cenimy sobie pomysłowość oraz korzystne cenowo i proste ale nie byle jakie metody, to nalepki na chłodziarkę lub maty magnetyczne są nieszablonowym wyjściem. Nawet najbardziej designerski projekt może zmienić waszą wysłużoną zmywarkę – zobacz tu: . Dzięki kalkomanii na lodówkę z szarej kuchni można wypędzić bezbarwność. Jeżeli posiadamy niewielkie uszkodzenia i niedoskonałości na drzwiach naszej chłodziarki to możemy je zakryć nalepką. Dodatkowo etykieta może stanowić dodatkową ochroną przed następnymi uszkodzeniami. Paleta wzorów proponowanych przez sprzedających oraz możliwość zamówienia naklejki wedle własnego pomysłu umożliwia wybranie naklejki pod nasze prywatne potrzeby i stworzenie wyjątkowego wnętrza.

Etykiety na chłodziarkę wytworzone są z wyjątkowo elastycznej foli, która jest trwała, odporna na czynniki atmosferyczne, jej gwarancja wynosi około 5 lat.

Jeżeli podoba Ci się wpis, który w tym momencie przeglądasz, to zapewne zainteresuje Cię też ten portal (http://www.meblemagnat.pl/pl/i/O-firmie/8). On również przedstawia zbliżony temat.

Są proste w utrzymaniu higieny, czyszczenie chłodziarki zajmuje mało czasu, wyciera się ją zwilżoną szmatką. Naklejki są samoklejące i niezwykle proste w montażu. Wystarczy przyłożyć naklejkę do czystej płaszczyzny, wykroić stosowną wielkość i przykleić na konkretny model urządzenia. Żeby odkleić nalepkę trzeba podważyć jej część, złapać za odklejony element i po prostu odkleić całość. Obszar zmywarki pozostaje czysta i gładka – gotowa na kolejną metamorfozę. Potrzeba paru sekund by odmienić własną lodówkę nie do poznania.

admin