Często rozmyślamy nad ładnym, ale niezbyt kosztownym podarkiem — a może kupić kubek ze śmiesznym napisem?

Last modified date

Często mamy takie momenty, że mamy ochotę podarować komuś coś fajnego, jednak niezbyt drogiego. Kubki z wesołymi napisami wydają się być najlepszym pomysłem.

kieliszek dobrego wina

Autor: Fredrik Rubensson
Źródło: http://www.flickr.com
W sieci można znaleźć sporą liczbę różnych sugestii na temat niezbyt drogich prezentów. Kubki z naDrukiem są jednym z nich. I mimo tego, że nie kosztują wiele, to są naprawdę rewelacyjnym pomysłem i obdarowana osoba na pewno będzie się niezwykle cieszyć. Kubki wydają się być dobre, jeżeli nie chcemy tracić nazbyt dużej kwoty na podarunek, na przykład dla kolegi zw szkolnej ławki czy kiedy nie posiadamy zbyt dużo gotówki (dzieci nie pracują, a chcą także wręczać prezenty przyjaciołom czy rodzicom czy rodzeństwu). Niewysoka cena w ogóle nie dyskwalifikuje prezentu. Ważny jest przecież pomysł. Najistotniejsze, aby napis na kubku przemawiał do osoby, która będzie go używać. Fajnie byłoby, gdyby wywoływał radość na jej twarz, chociażby wtedy, gdy będzie po niego sięgała po przebudzeniu, żeby napić się w nim herbaty. Jeżeli osoba, której mamy zamiar wręczyć kubek, jest fanem jakiegoś serialu, to warto może zamówić kubek z najpopularniejszą maksymą z tego serialu. Jeżeli na przykład jest lekarzem, to warto może skusić się na jakiś śmieszny kawał. Fani zwierząt z pewnością ucieszą się z fotografii swego czworonoga, który w chmurce będzie „mówił” coś śmiesznego.

Wszystko zależy od naszego pomysłu. Im ciekawszy pomysł, tym lepiej. Internet wydaje się być pełen zdjęć, zatem wyszukamy tam zapewne jakąś podpowiedź.

admin