Często chcemy mieć pięknie dekorowane sufity – tak jakbyśmy żyli w zamku, który został wyremontowany w XVIII wieku

Last modified date

Wszyscy byliśmy na pewno choć jeden raz w pałacu – z klasą w szkole podstawowej lub na własną rękę. Zachwycają nas tam piękne obrazy lub posągi, ale cudem samym w sobie są sufity.

wesele w stylu orientalnym

Autor: ChuWeiHunG IPhoto
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba tylko podnieść oczy i okaże się, że one po prostu zniewalają.
Przepiękne fasety stają się znów modne (polecane sztukaterie). Pomimo tego że jest XXI wiek, to dość często zdarza się, że niektórzy pragną je mieć u siebie w domu. I nie chodzi tylko o bogatych ludzi, którzy żyją w ogromnych domach. Taki wariant zdobienia pragną mieć w swoim domu niektórzy dyrektorzy hoteli lub restauracji.

Poszukujesz analogiczne publikacje, jednak trafiłeś w ślepą uliczkę? Jeżeli tak, to zalecamy tę witrynę (https://sklep.kunszt.pl/) – naprawdę należy wziąć go pod lupę.

Fasety to ozdobny element architektoniczny, który umieszcza się na załamaniu między ścianą i murem. Fasety wizualnie powiększają wysokość budynku oraz zakrywają krzywizny murów.

Sztukateria Abakus

Autor: Wolfcraft
Źródło: Lange Łukaszuk
samolot

Autor: Jorge from Brazil
Źródło: http://www.flickr.com
Sztukaterie gipsowe są zakładane wewnątrz budynku na stropach. Są bardzo trwałe – co mamy możliwość zauważyć w kilkusetletnich pałacach (sztukaterie wewnętrzne). Dodatkowo, odmiennie od sztukaterii z materiałów sztucznych, nie bywają łatwopalne i nie odkształcają się z biegiem lat. Sztukaterie gipsowe są bardzo eleganckie oraz ekologiczne. Gips (zobacz lampy z gipsu) jest bardzo plastyczny, dlatego sprawny specjalista może w nim wyczarować co tylko zechcemy. Zatem możemy mieć niepowtarzalne wnętrze, które na papierze wyczaruje dla nas projektant wnętrz, a na sufit przeniesie rękodzielnik.

Tego rodzaju ozdoby są idealne dla tych, którzy pragną mieszkać w gustownych wnętrzach. Dla wszystkich ludzi, którzy mają niezwykle delikatne poczucie estetyki.

admin