Coraz większy asortyment interesujących dronów i akcesoriów do kamer Gopro

Last modified date

W dzisiejszych czasach na rynku pojawia się coraz większy asortyment nowomodnych dronów. Niektóre z nich ze względu na swoje niezmiernie duże parametry i perfekcyjny, kreatywny design zasługują na szczególną uwagę. Do takich naturalnie należy DJI Inspire 1, o którym śmiało można rzec, iż zachwyca każdą swoją częścią.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Dron ten posiada bardzo bogate zaplecze techniczne i świetne wyposażenie. Proponuje stabilizację lotu, posiada wbudowany GPS, samoczynne startowanie i lądowanie lub telemetrię lotu. Bezspornie jest to jeden z najlepszych i zarazem najbardziej nowomodnych dronów na nowoczesnym rynku.

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz więcej prywatne sieci lte bardziej precyzyjnych informacji odnoszących się do prezentowanego tutaj tekstu. Na pewno jest on bardzo ekscytujący.

Na fenomenalną uwagę zasługuje również kamera z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, które może zapisać materiały posiadające rozdzielczość 4K. Kamera ta zdoła robić zdjęcia niesłychanie wysokiej jakości, do tego istnieje ewentualność jej obrócenia o 360 stopni. Zdołamy też dobrać preferencje nagrywania. Dron DJI Inspire 1 posiada faktycznie nadzwyczaj wyborne parametry, co naturalnie przedkłada się na jego cenę. Nie ma co ukrywać – za tego nowomodnego drona zapłacimy dość sporo. Niemniej biorąc pod uwagę znakomitą jakość, dobre parametry oraz elegancki, nowoczesny image – zakup drona DJI Inspire 1 istotnie się opłaca.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując drona, warto poznać się z propozycją akcesoriów, jakie także okażą się dla nas użyteczne, na przykład dzisiejszych kamer i aparatów. Największą renomą cieszą się dziś dzisiejsze kamery oraz aparaty Gopro Hero. To wyborne urządzenia cechujące się cudowną wydajnością oraz nadzwyczaj wyśmienitymi parametrami użytkowymi. Przydatnym urządzeniem pewno okaże się fachowy gimbal do gopro, jaki charakteryzuje się solidnym sporządzeniem i niezmiernie wysoką jakością. Możesz go znaleźć np. tutaj: nasze akcesoria. Ma cudownej jakości silniki oraz specjalizowany kontroler ofiarowany do kamer gopro.

admin