Co zrobić, ażeby optycznie powiększyć ciasne mieszkanko oraz zmieścić w nim wszystkie drobiazgi?

Last modified date

Posiadasz kawalerkę? Brakuje Ci przestrzeni? Zachodzisz w głowę, co zrobić z licznymi „drobiazgami”, takimi jak chociażby: lektury, płyty, puzderka, pamiątki przywiezione wakacyjnych wojaży, itp.

biuro

Autor: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Źródło: Zehnder Polska Sp. z o.o.

http://www.bellemaison.pl/

Źródło: http://www.bellemaison.pl/
Mamy bardzo dobrą wiadomość: nie musisz się ich pozbywać czy upychać w piwnicy. Wręcz przeciwnie możesz je odpowiednio wyeksponować.

Kliknij tutaj i zobacz przykłady (http://www.archimod.pl/makiety/), które też traktują o podnoszonej problematyce. Znajdziesz tam dane, które niewątpliwie powiększą Twą wiedzę w tej sprawie.

Wystarczy, że nabędziesz półki ścienne – sprawdź pełną propozycję pod adresem. Na rynku spotkamy szereg różnych modeli. Obecnie na popularności zyskują te zrobione z drzewa sosnowego. Dlaczego? Przyczyn jest co najmniej kilka. Po pierwsze, sosnę cechuje dość jasna barwa. Pozwala zatem stworzyć iluzję większej przestrzeni co ma olbrzymie znaczenie szczególnie w przypadku ciasnych pomieszczeń. Dodatkowo jej niewątpliwym walorem jest ponadczasowość. Wspaniale komponuje się w nieomal każdej aranżacji. Doskonale sprawdza się zarówno w stylu vintage jak i bardziej nowomodnych wnętrzach. Pasuje do pokoju dziennego a także kuchni.

A jeżeli urządzasz sypialnię pomyśl o wymianie łóżka i inwestycji materace piankowe sprawdź na stronie które idealnie dostosowują się do kształtu ciała, podpierając kręgosłup i gwarantując spokojny sen. Ich cena nie jest zbyt wygórowana a cały wydatek bardzo szybko się zwróci. Zresztą na zdrowiu nie powinniśmy oszczędzać.

admin