Ciekawe koncepcje na aranżację salonu w odcieniu wanilii.

Kolor waniliowy niezmiennie, od lat kojarzy mi się z łakociami! Mimo to, bardzo polecam wyposażenie sobie w nim pomieszczenia mieszkania. Pokój w barwie wanilii ma sporo zalet. Po pierwsze nie widać w nim szybko zabrudzeń, kolejne, jest on niezwykle miły i przyjemny, a po trzecie – dobrze pasują do niego elementy mebli i szczegóły w praktycznie każdym kolorze.

Aranżacja pokoju

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Choć ja polecam zdecydowanie pomalować ściany w ciasteczkowy kolor,dobrze jest wybrać dwa kolory. Ciemniejszy i delikatniejszy. Resztę mebli i inne szczegóły możemy dobrać w praktycznie każdym odcieniu. Oczywiście, możemy stawiać na barwną jednolitość i większość elementów stylizacji pomieszczenia skomponować w tym samym odcieniu. Interesującą stylizację waniliowego pokoju widziałam u rodziny – .

Jeden z pokoi jest wykończony w waniliowych barwach, które ożywią krwistoczerwone dodatki.

Żeby mieć większą ilość informacji na prezentowany tu wątek, odkryj także (https://homeandliving.pl/) pozostałe ciekawe serwisy.

Można wierzyć lub nie, ale to złączenie jest genialne! Nadaje wnętrzu charakteru, przebojowości. Meble i ściany są w trzech odcieniach kremowego – .

Pojedyncze przedmioty są czerwone – np. szafka pod telewizor, filiżanki, dzbanek na herbatę, wazon na kwiaty, poduszki na krzesła. Właśnie dzięki temu mieszkaniu przekonałam się, że ecru na ścianach wcale nie musi być nudna, starczy dobrać dodatki w mocnych kolorach.

Pokój w odcieniu wanilii będzie także oryginalnie wyglądał kiedy złączymy go z dodatkami w zielonym kolorze. Można wybrać zielone zasłony, ramki na fotografie, stojącą lampę, duży, oryginalny fotelw kilku odcieniach zieleni. Oryginalnie będzie też wyglądać zielony dywan, czy stolik. Warto szukać inspiracji w Internecie – gwarantuję, że znajdziecie sporo ciekawych stylizacyjnych rozwiązań.

Zaciekawiony? To dla nas rewelacyjna informacja. Więc kliknij tu kosze na śmieci kuchenne i przeglądaj nawet bez końca kolejne fachowe wątki.

admin