Wieleperfekcyjnych gier zostało wydanych przez Sony tylko na PlayStation 3. Prezentujemy wykaz najciekawszych i znamienitych tytułów. Każdy z nich to bezsprzecznie zabawa na długie letnie wieczory oraz mroźne zimowe noce. Dokonanie wyboru z zawężonej listy będzie też wygodniejszy i szybszy.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Polecane gry na playstation 3 to produkcje, w które warto obowiązkowo zagrać, jeśli dysponujecie playstation 3. Przykładową grą może być m.in. GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy). To wielki i otwarty świat. Historia tej gry odbywa się na wyspie, na której utworzone zostało miasto, wieś, rzeki i ładne jeziora.

Możemy tutaj poruszać się w dowolny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną ciekawą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To zakręcona gra akcji. W sklepie możemy kupić najpopularniejsze gry, m.in. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

zabawa z kinectem

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

Nowy Microsoft Kinect 2.0 dla PC może wejść na rynek już niedługo. Kinect nowej generacji będzie adresowany także do użytkowników komputerów PC. Wprowadzone zostaną liczne ulepszenia a także usprawnienia. Jego ogromnym autem będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu udoskonali się rozpoznawanie ruchu w małych pomieszczeniach.

Rozdzielczość zastosowanego sensora zaaprobuje śledzenie oprócz tego pojedynczych palców oraz mimikę twarzy i ruchu powiek.

Pragnęlibyśmy, aby nasze teksty nie pozostawały bez echa. Wobec tego będziemy zadowoleni, jeżeli jakikolwiek komentarz z www (www.klubtanca.pl/) napisany waszą ręką dotrze do nas.

W pierwszej kolejności ma ma trafić do kreatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie stworzonych więcej pomocnych oraz niebanalnych aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy otrzymają z pewnością odpowiednie SDK.

admin