Chcesz posiadać czarno białe kafle podłogowe? To genialny sposób na stylowe wnętrze w twoim domu! Zobacz więcej w artykule!

Last modified date

Jesteś wielbicielką ponadczasowego, dość zwyczajnego połączenia czerni i bieli? Ja też! Dziś opiszę ci pomysły na czarno białe płytki podłogowe. Grasz szachy?
Podłoga w szachownicę wygląda bardzo efektownie.

Pasuje wprost idealnie do współczesnych domów, utrzymanych w mało krzykliwych – czerni, bieli, stali, grafitu, granatu. Jeśli zatem masz dużo czasu i jesteś w stanie często czyścić płytki, lubisz sprzątać, z pewnością masz możliwość przemyśleć nad takim

płytki łazienkowe

Źródło: pixabay

rozwiązaniem. Będzie prezentować się bardzo ciekawie jeśli na dodatek nie przykryjesz jej dywanem. Trzeba jedynie przemyśleć, jakie rzeczy i barwy ścian wybrać do takiej przestrzeni – .
Na ścianach fajnie będą wyglądały różne barwy beżowego koloru. Szczególnie jeśli mamy meble utrzymane w kolorach brązów. Takie złączenie kolorystyczne nada wdzięku i ciepła chłodnej kolorystyce płytek podłogowych. Możemy również stawiać na zrobienia przestrzeni w całości czarno białej, tym samym pomalowanie dwóch ścian na wprost siebie na czarno i dwóch pozostałych na biało. Oryginalnie będą na ich tle wyglądać meble także utrzymane w tych dwóch kolorach, ale skontrastowane z ich odcieniami.

Czy w odniesieniu do omawianego w tym artykule tematu znajdujesz zadowalające odpowiedzi? Jeżeli nie, to podobne materiały zobacz w serwisie (https://gsmeble.pl/kanapy), który jest tutaj.

Stawiajmy tym samym na wszystkie dodatki i meble w tych dwóch barwach.

Wnętrze będzie wtedy niezwykle stylowe.
Fajnym elementem są także wszelkiego rodzaju dodatki w kolorach szarości, czy stonowanych beży. Możemy np. zakupić szare, bądź srebrne długie zasłony, którymi zasłonimy okna. Fjanym konceptem będą również błyszczące rolety w stalowym kolorze – -> przeczytaj przykłady. Do tego kilka doniczek na kwiaty w tym samym odcieniu, postawionych na parapecie. Takie połączenie z pewnością spodoba się naszym gościom.

admin