Bo żeby jeść trzeba mieć do tego odpowiednie miejsce, czyli jak urządzić jadalnię!

Wybór mieszkania nie powinien być przypadkowy. To nasz dom, w którym będziemy chcieli wypocząć, wykorzystać swój czas wolny czy mile spędzić popołudnie z rodziną. Jedni uważają, że salon to centralne pomieszczenie całego mieszkania. Otóż nie!

aranżacja, wystrój, jadalnia

Autor: Kendyl Young
Źródło: http://www.flickr.com
To w Stefie kuchennej, później jadalnią kumuluje się życie domowe. Tutaj robimy i jemy dania a także niezwykle często podejmujemy gości. Jest jakiś czar w tej naszej jadalni. Ma ona na pewno duszę i klimat, z którego nie chce się wyjść. To tutaj właśnie odczuwamy atmosferę rodzinną. Co zrobić, żeby jadalnia odróżniała się od pozostałych stref? Czytajcie dalej!
Wyposażenie jadalni nie jest łatwe. Kto by stwierdził, że kupowanie stołu może być trudne? Bo stoły drewniane warszawa – belbazaar są różne. Jedne okrągłe, inne to prostokąty albo kwadraty. Niewielkie, duże. Kolorowe, wykończone lakierem… Oferta jest różnorodna. Każdy, także totalnie trudny klient znajdzie coś dla siebie. Jeżeli już mamy stół to niezbędne są i krzesła. Trzeba zadać sobie pytanie, jakie? Z drewna albo metalu, z wzorami, z dziurami, czy bez?

kuchnia połączona z jadalnia

Autor: James Buck
Źródło: http://www.flickr.com
Barwa. On też jest niezbędny, tak aby komponował się do całego domu. Nie lada problem! Każdy ma swój ulubiony styl, jednakże jest możliwość z nimi eksperymentować i je zamieniać – istotne jest to, abyśmy dobrze czuli się w naszej jadalni. Wykończenie jadalni na początku może wydawać się niełatwe, ale jeśli przemyślimy, co nam trzeba – rozwiązanie znajdzie się samo!
Ciekawe koncepcje są tu:

admin