Biuro musi być dobrze wykończone

Last modified date

Dla wielu widzów film „Diabeł ubiera się u Prady” to przede wszystkim film o modzie. Jednak co bardziej wnikliwi obserwatorzy zauważają, iż film odpowiada również o tworzeniu stylu, w czym sporą rolę odgrywają z wielkim smakiem zaaranżowane wnętrza. Najbardziej istotnym z nich jest efektowne biuro głównej bohaterki – redaktor naczelnej magazynu mody.

biuro

Autor: Armstrong
Źródło: Armstrong
Przed gabinetem żelaznej damy świata mody znajduje się recepcja w której lady biurowe w kolorze eleganckiej, zgaszonej pomarańczy służą jako podstawa dla najbardziej znanych w świecie designu lamp biurkowych. Wyposażenie ściśle biurowe zdobią loga marek znanych z najwyższej jakości – monitory, notatniki z najwyższej półki.

O słynnym gabinecie naczelnej można by rozmawiać godzinami. Krótko opisują go trzy słowa: szyk, wyrafinowanie i harmonia. Może więc dobrze będzie potraktować film jako swoistą podpowiedź? I w trakcie projektowania naszego biura mieć przed oczyma filmowy obraz tworząc biuro marzeń?

Pierwsze wrażenie zwykle jest najważniejsze. Z tej przyczyny, tak dużą rolę firmy przykładają do umeblowania biur, zwłaszcza w recepcji. Wszak recepcja to jedno z najważniejszych miejsc w firmie. Jej wygląd wpływa na pozytywne wrażenie podczas pierwszego kontaktu z firmą. Kluczową rolę w recepcji odgrywają lady recepcyjne, które zapewniają dobry kontakt interesanta z pracownikiem, i bywa, że na długo pozostają w pamięci. Nowoczesne meble (http://www.meble-desir.pl) biurowe – ich imponująca stylistyka,

biuro

Autor: IKEA
Źródło: IKEA

daje nieograniczone możliwości organizowania wolnej przestrzeni, zaś różnorodność materiałów wzbogaca wnętrze.

Nie zapominajmy o oświetleniu. Dzięki swym oryginalnym formom, eleganckie i zawsze na czasie lampy Artemide (produkty do biura) staną się tzw kropką nad „i” całej stylizacji. To nie jest monotonia i nijakość, którą wszyscy dobrze znamy. To jakość warta najwyższej ceny.

Praca przed komputerem na nieodpowiednio dobranym fotelu nie pozostaje bez wpływu na nasze zdrowie. Z tego względu ogromną rolę mają również krzesła biurowe, na których spędzamy wiele godzin w naszych biurach. Obecnie technologia rozwinęła się na tyle, iżwielogodzinna praca za biurkiem i monitorem, nie jest niebezpieczna, zarówno dla naszych oczu jak i postawy. Dziś, nawet w biurze można odpocząć!

admin