Barek na alkohol – a więc w jaki sposób zadziwić gości?

Last modified date

Spotkaniom ze przyjaciółmi oraz najbliższymi nieraz towarzyszy alkohol. Z tego powodu powinno się zaprojektować miejsce jego trzymania – najlepiej nienasłonecznione.

sklepowy barek na alkohol

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
W jednym z mieszkań w jakich mieszkałam podróżując po Polsce był niezmiernie oryginalnie zrobiony funkcjonalny barek na alkohol. Lustrzana ścianka z miała kilkanaście przegródek z wieloma trunkami dosłownie z całego świata! U dołu zaś była dwudrzwiowa okazała szafka z półkami na szkło – literatki, kieliszki, lampki! Z przodu wystawał wysoki stół (pod spodem była kolejna szafka) z dwoma barmańskimi krzesłami. Całość w drzewie z dębu, a każda ze szklanych przegródek podświetlana halogenową lampką.

Na powyższą wersję mogą sobie mimo to pozwolić zaledwie rodziny mające odpowiednią przestrzenią domu i bogatym budżetem. Co w przypadku, gdy nie posiadamy aż takich możliwości lokalowych oraz finansowych? Na szczęście mamy wciąż co najmniej dwie atrakcyjne opcje. Pierwszą z nich stanowi niewysoki barek na kółkach – znajdziemy przynajmniej jego parę opcje. Pierwsza to kształt podwójnego stoliczka kawowego.

Czy po przeczytaniu tego zagadnienia posiadasz wątpliwości? Jeżeli tak, to kliknij tutaj oraz poznaj więcej detali (https://cafepanamera.com/kawiarki/) w odniesieniu do publikowanej tematyki.

Na górze możemy wobec tego postawiać nasze trunki, a na niższej półce będziemy trzymać kieliszki.

Druga postać to zamknięta szafka w oryginalnym wyglądzie – tu mamy dużo rozlicznych możliwości do doboru – widziałam beczułki, gitary, globusy, księgi bądź miniaturowe stojące zegary. W środku wolno znaleźć – zależnie od okazałości – dwie półeczki z modyfikowaną wysokością. Jest to o tyle pożyteczne możliwość, iż na co dzień przypuszczalnie barek stać całkowicie z boku, i w czasie przyjacielskiego zjazdu służyć jako dodatkowy miniaturowy stoliczek.więcej info wina czerwone półsłodkie wina czerwone półsłodkie

Najprostszy barek na alkohol to jedna z szafek w meblościance, która otwierana jest leżąco – wynajdziemy w niej zwykle jedną wysoką półkę a także dwie niższe.Jest z pewnością alternatywą w najwyższym stopniu ekonomiczną w kwestii zajmowanego miejsca.

admin