Aranżujemy mieszkanko w kamienicy!

Last modified date

Planujesz, jak urządzić mieszkanie w kamienicy? Dziś podpowiemy kilka pomysłów w tej kwestii. Podsuniemy kilka opcji. Takie mieszkanie ma dwa plusy – mieszkanie jest wysokie i jest bardzo klimatyczne.

Kamienica

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Aranżacja mieszkania w kamienicy jest specyficznym wyzwaniem. W tym przypadku możemy sobie pozwolić np. na stworzenie antresoli. W ten sposób możemy dać łóżko i część sypialną na górze, a niżej dostajemy dodatkową przestrzeń, w której możemy ustawić dodatkowy mebel, albo urządzić kącik z fotelami, sofą i niską ławą. Jest to idealna koncepcja szczególnie kiedy mamy kawalerkę, albo z dwoma pokojami.

Totalnie oryginalną aranżację i mieszkaniową rewolucję, na którą pozwolili sobie ludzie, którzy kupili mieszkanie w Krakowie przedstawiła moja ulubiona internautka pisząca o aranżacji wnetrz – Lovingit na swoim blogu. Pokazała krok po kroku jak zaaranżowano nowe wnętrze, a także co jest ważne aranżując taką przestrzeń. Wpis przeczytacie pod linkiem: kliknij. Mi samej niesamowicie podoba się w tym przypadku prostota złączona z współczesnością wnętrza. Przyglądając się zdjęciom, wcale nie zauważam, że to mieszkanie jest wykonane w oldschoolowej kamienicy. Najbardziej zwracają moją uwagę w tym wszystkim rozsuwane drzwi do sypialni.

Zaintrygowały Cię dane zaprezentowane w tym tekście? Jeżeli tak, to bezpośrednio z tego źródła (https://elektryczne.eu/zaluzje-poziome/) można przenieść się do bardziej precyzyjnych danych, które znajdują się w linku pod spodem.

Sandomierz

Autor: Jakub Jankiewicz
Źródło: http://www.flickr.com

To nowoczesne rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić nieco przestrzeni, i dostawić dodatkowy mebel, o który źle wyglądałby drzwi. Co idealnie, wykonane przez internautkę przestrzeń pokazuje, że jest możliwość stworzenia przytulnej, ciepłą przestrzeń w kolorach szarości. Faktem jest, że klimatu pomieszczeniu dodają stojące lampy i szczegóły – poduszki, małe szafki nocne.

admin