Aranżacja wnętrz przy pomocy fototapet

Last modified date

Negatywna sława fototapety sprzed 30 lat minęła bezpowrotnie. Widoki na cudowne plaże składające się z wyrazistych pikseli, na słabym papierowym podłożu, zostały zastąpione przez dobrej jakości wydruki wielkoformatowe, które można użyć nie tylko w salonie, ale także w kuchni albo też łazience.

Fototapeta ze zdjecia   egzotyczna wyspa

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Ponowne pojawienie się fototapet zapoczątkowało nowy rozdział w obszarze aranżacji wnętrz.

Czy czujesz ochotę na następne równie interesujące posty? Jeżeli tak, to pragniemy Cię zawiadomić – kliknij, zobacz, sprawdź (probudiament.pl/) tu dużo więcej.

Grafika wielkoformatowa została częstą dekoracją w miejscach mieszkalnych i w aranżacji wnętrz użyteczności publicznej.

Na jakim materiale powstaje fototapeta?

Od formy podkładu, na którym robi się wydruk wielkoformatowy jest zależna, jakość, wytrzymałość i możliwość wykorzystania dekoracji w pomieszczeniach o różnorodnym zastosowaniu. Materiał papierowy jest najtańszy, podkład winylowy – nadzwyczaj wytrzymały na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, tekstylny – w największym stopniu atrakcyjny i najdroższy, z kolei podkład z włókna szklanego, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, może zastąpić okładzinę z płytek ceramicznych w kuchni i w łazience.

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Jak dobrać format fototapety na ścianę?

Wybierając rozmiar wydruku dekoracyjnego, powinniśmy wiedzieć, że szerokość rolek podkładu, na którym robi się grafikę mieści się w przedziale od 60 do 125 cm.

Fototapety na indywidualne zamówienie

Amatorzy fotografii mogą udekorować ściany swoimi najbardziej interesującymi fotkami.

Jeżeli pragniesz znaleźć kolejne artykuły wiążące się z opisywanym tu zagadnieniem, zobacz ofertę w serwisie (www.malesapd.pl/) prezentującym pokrewne dane.

Należy tylko zamówić wydruk ukochanej grafiki w wybranym formacie. Fotografia powinna niemniej jednak spełniać kryteria odnośnie rozmiaru i rozdzielczości, które gwarantują najlepszą wartość dekoracji.

admin