Aranżacja sypialni – odśwież swoją sypialnię i wpraw w zachwyt rodzinę.

Last modified date

Dziś pokarzę wam mój koncept na małą sypialnię. Maleńkie wnętrze urządziłam w kolorze miętowym. Mój pokój do spania jest niestety mały. Z tego powodu mieści się w nim jedynie duże łóżko i dwie malutkie szafeczki nocne. W momencie urządzania mieszkania nie dysponowałam już zbyt sporym budżetem – większość pieniędzy wydałam praktycznie na wykończenie kuchni oraz łazienki, oraz kupno właściwego materaca do spania.

Sypialnia w klasycznym stylu

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Długi czas był on położony bezpośrednio na podłodze. W ostatnich dniach jednak odkryłam troszkę zaskórniaków, które wydałam na dwie niewielkie szafki nocne a także… drewniane palety! Pewnie stwierdzicie, że zwariowałam – więcej tutaj. Otóż nie! Palety zaimpregnowałam, pomalowałam na kolor miętowej zieleni, postawiłam jedną na drugiej…

Potem zostało mi umieścić nań materac i w ten sposób powstało moje łóże! Szafki powinny być w odcieniu bieli, a na łóżku znajduje się kapa w kolorze miętowym. Jedną ze ścian pomalowałam w tym samym odcieniu. Miętowa sypialnia – czytaj więcej – zawsze była mym skrytym marzeniem w zasadzie od zawsze. Okno (materiał do rolet zaciemniających) zasłaniam roletą w takim odcieniu zieleni. Całość dopełnia delikatna, biała woalowa firanka.

Pokoik tak naprawdę nie jest za duży – powstał w wyniku zabudowania holu w naszym mieszkaniu w starej kamienicy. Takie budownictwo (lokale usługowe wynajem pogorzelica) ma jeden plus – duży, głęboki parapet!

Umiejscowiłam na nim dużą, miękką poduchę, a także kilka skrzyneczek na bibeloty. Wszystkie utrzymane kolorystycznie w miętowym stylu, z żółtymi wstawkami. Kocham na nim siadać gdy się ściemnia, patrzę wtedy przechodniów idących po ulicy… Na jednej ze ścian zamontowałam solidne, duże haki – zimą, mocuję na nich swój rower. Nie musicie pytać w jakim jest kolorze… 😉 Miętowo mi! Haha!

admin