Aranżacja salonu na lata 60-te

Sporo osób aranżując salon stawia na bezpieczny minimalizm, tudzież na fajniejsze meble zauważone w sklepie, które mają tylko w miarę fajnie wyglądać i co najważniejsze zmieścić sporą ilość pierdół, które chomikujemy od wielu lat. Ale, jeżeli rzeczywiście chcemy mieć fajny salon, to warto go zaaranżować w jakimś konkretnym stylu np. szalonych lat 60-tych.

fotele

Autor: Kvadra
Źródło: Kvadra
Ostatnimi czasy był boom na ten okres wśród projektantów mody, a projektanci, którzy tworzą meble, też pomyśleli, że dobrze byłoby i tu pokazać te wspaniałe lata. Tak, więc możemy wybrać fotele stworzone w klimacie lat 60-tych, możemy kupić tapetę, która sprowadzi do pokoju nastrój tych szalonych i kolorowych czasów. Gdy nasz salon jest nudny, to naprawdę powinniśmy pomyśleć o zmianach w ciekawym stylu. Meble meble do salonu i dodatki, wyjęte jakby z szalonych lat sześćdziesiątych przypadną do gustu wszystkim domownikom. I co, bardzo ważne salon będzie w końcu miał swój charakter.

Salon stylizowany w ciekawym stylu

Nasz salon musi być na tyle fajny, że goście zechcą być u nas długo i my sami też powinniśmy chętnie spędzać czas w salonie i odpoczywać. Dlatego tak istotny jest wybór sofy. Porządnie dobrana sofa totalnie zmieni wnętrze. Poza tym wybierając sofę warto zaszaleć i wybrać którąś z tych stylizowanych np. na

sofa

Autor: HF Helvetia Furniture
Źródło: HF Helvetia Furniture

kolorowe lata 60-te. W ogóle zaaranżowanie całego salonu na lata sześćdziesiąte jest naprawdę genialnym pomysłem. Musimy tylko troszeczkę się postarać – ciekawe pomysły można zobaczyć tutaj –> wnętrze w stylu lat 60..

Ne szczęście nawet duże sklepy z meblami posiadają w swoich kolekcjach serie, które pozwolą wrócić nam do lat 60-tych bez większego problemu. Dlatego jeśli nasz salon jest mdły, czy też zaaranżowany na nową bezstylowa wręcz modłę, to zróbmy coś żeby go odmienić (wszystko o meblach tapicerowanych). Kupmy sofę i fotele niczym wyjęte z lat 60-tych, a potem poszukajmy dodatków, które sprawią, że nasz salon okaże się świetnym miejscem na spotkania paczki znajomych, ale też przyjemnie będzie się spędzało w nim czas z najbliższymi. Wielość kolorów sprawi, że na sto procent każdy będzie czuł się w takim salonie, zaaranżowanym na lata 60-te, dobrze. Z czasem będziemy mogli tylko wymienić dodatki. Powieszenie popartowych obrazów na ścianach i zmiana koloru przewodniego w dodatkach pozwoli na to, że szalone lata sześćdziesiąte będą królowały w naszym salonie długi czas i na pewno nikomu się nie znudzi.

admin