Last modified date

W kuchni skupia się życie rodzinne. Startując od robienia posiłków, poprzez plotki przy kawie, aż po duże biesiady. Miejsca jest niewiele, ale tym sposobem to wnętrze, jako jedno z niewielu stanowi centrum życia domu. Tutaj są zapachy.

kuchnia, wystrój, wnętrza

Autor: Franke
Źródło: Franke
Dlatego mała kuchnia i jej wyposażenie jest bardzo istotna, aby wykonywane potrawy pachniały jak najlepiej. Wystarczy trochę kreatywności, by mądrze i ze smakiem wyposażyć to małe pomieszczenie.Najistotniejszym elementem są meble. W niewielkiej kuchni nie mamy na nie zbyt dużo miejsca, dlatego najlepsze rozwiązanie będzie optymalne. Możemy namówić się na meble na wymiar, co będzie mądrym wyjściem.

Tym sposobem można uniknąć zostawiania zbędnych kątów, w których leżeć będzie brud, a dzięki funkcjonalnej pracy architekta żaden kąt nie będzie ominięty. Stół nie zawsze jest konieczny, bo przy niewielkiej kuchni często posiłki odbywają się w salonie. Półki na przyprawy, czy książki kucharskie nie powinny być schowane. Wszystko w zasięgu ręki, po to aby w każdym momencie bez trudności można je zabrać do ręki.

kuchnia, meble

Autor: PunkToad
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba ci konkretniejszych koncepcji i pomysłów na aranżację niewielkiej kuchni? Zalecamy spojrzeć yu: – tekst zostanie okraszony oryginalnymi zdjęciami gotowych aranżacji.

Gadżety. Nie rezygnujmy z ozdabiania okna. Moda na rolety była, ale odchodzi do lamusa. Nic nie zastąpi najmniejszej firaneczki, która doda naszej niewielkiej kuchni powabu i urokliwości.

Zaciekawił Cię taki wpis? To świetnie, ale kliknij ten link, gdyż dodatkowo przygotowaliśmy także inny pokrewny artykuł, który warto zobaczyć również (http://www.mti-furninova.pl/oferta/sofy-modulowe/blues).

Czego jeszcze potrzebuje Twoja niewielkich rozmiarów kuchnia? Sprawdź tutaj: ’

admin