akerscandlecottage.com

pomysł

Sposoby na wykorzystanie przestrzeni pod schodami? Sprawdź więcej w poniższym tekście!

Sposoby na wykorzystanie przestrzeni pod schodami? Sprawdź więcej w poniższym tekście!

Kumpelka poprosiła mnie wczoraj o radę. Dziś wstałam i pomyślałam sobie, że mam pomysł na miejsce pod schodami w jej mieszkanku i od razu zadzwoniłam do Kasi. Umówiłyśmy się na weekend i będziemy ostro pracować. Pomysł, jak wykorzystać przestrzeń pod schodami nie jest łatwym tematem. Z jakiego powodu?
Tato ja chcę żyrafę w pokoju

Tato ja chcę żyrafę w pokoju

Pokoje naszych pociech to terytorium bardzo szczególne – ich przystań, w której mogą skryć się przed całym światem, zanurzyć w świat fantazji i czuć się naprawdę dobrze. Najważniejsze, aby była to strefa przyjazna i estetyczna – taka, do której dzieci będą z entuzjazmem wracały. Przy planowaniu pokoju dziecięcego szczególnie ważną kwestią jest to, aby meble dla dzieci były bardzo wygodne. Inaczej mówiąc powinny być one uważnie dopasowane do potrzeb oraz upodobań, a tym samym także i wieku maluchów.
Takie oczekiwania mamy my, dorośli. Dziecitym czasem posiadają tylko jeden warunek: w ich pokoju ma być ładnie.
Ukochana poducha twojego dziecka

Ukochana poducha twojego dziecka

Dzieci lubią różnorodne gadżety. Im barwniejsze i bardziej urozmaicone, tym lepiej. Dużo radości przykładowo, potrafią przynieść dzieciom przedmioty z nadrukowanym ich wizerunkiem. Koszulki, piórniki czy poduszki dla dzieci, na których widoczna jest ich podobizna, mogą być ogromną frajdą. Oprócz zdjęcia dziecka na wybranym przedmiocie można także wstawić podobiznę ukochanego pluszaka lub rysunek wykonany samodzielnie przez potomka. Aby sprawić milusińskim niespodziankę rodzice wymyślają coraz bardziej wyszukane prezenty. Nie koniecznie liczy się wyłącznie ich cena. Często ważny jest intrygujący pomysł i trafność podarunku.
Mieszkanie powinno być urządzone przede wszystkim przytulnie i z polotem, ale także praktycznie

Mieszkanie powinno być urządzone przede wszystkim przytulnie i z polotem, ale także praktycznie

Jak poczuć się wspaniale w swoim domu? Jak zaprojektować dom tak, by spełniał wszystkie nasze wymagania, a przede wszystkim funkcjonalnie i ze smakiem? Wydaje się, że na to nie ma łatwej odpowiedzi, gdyż każdy oczekuje innych rzeczy. Odnaleźć jednak można pewne prawidłowości, które są zgodne dość dla wielu z nas, i które znajdują zastosowanie w wielu domostwach. Najważniejsze więc to, aby każde z pomieszczeń było piękne i gustowne, ale przede wszystkim zaprojektowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, co więcej, powinno być w nim miejsce na wszystko, co istotne.