akerscandlecottage.com

parę wskazówek jak zaaranżować niewielki korytarz w mieszkaniu

parę wskazówek jak zaaranżować niewielki korytarz w mieszkaniu

parę wskazówek jak zaaranżować niewielki korytarz w mieszkaniu

Korytarz jest wizytówką każdego domu. Niestety, mieszkając w bloku (zwłaszcza w starym budownictwie) należy liczyć się z tym, że naszą fantazję ograniczy maleńka przestrzeń. Nie zlikwidujemy tego problemu, mamy możliwość jedynie dostosować się do warunków.

Przedpokój do aranżacji

Autor: WITEX
Źródło: WITEX
Urządzając korytarz w mieszkaniu należy mieć na uwadze, że jest to pierwsze pomieszczenie z którego korzystamy. W związku z tym istnieje kilka spraw, które musimy zabrać pod uwagę. Jedną z nich jest pokrycie podłogi. Buty ściągamy zaraz przy wejściu, lecz zaraz przy drzwiach zazwyczaj naniesiemy trochę piachu czy innych nieczystości. Powinniśmy wybrać taki rodzaj pokrycia podłogi, aby nietrudno było ją wyczyścić. Świetnym pomysłem będą płytki, które łatwo przetrzeć wodą. Drewniana podłoga nie byłoby tu dobrym materiałem z powodu na problem idealnej pielęgnacji, z tego powodu wymaganej w miejscu gdzie wciąż wchodzi się w obuwiu. Dowiedz się więcej: .

Najważniejszym elementem w korytarzu jest wieszak. Optymalnie byłoby zakupić kilka wieszaków. Dzisiaj mamy bardzo wielki wybór wieszaków w marketach – stojące, wiszące, przytwierdzane do ściany, bądź sufitu, zabudowane meblami, bądź pojedyncze. Często są one bogato zdobione, o różnej kolorystyce, kształtach i stylach, wykonane z przeróżnych tworzyw.

Ciekawy wpis? Miło nam to słyszeć. Tym samym gorąco zapraszamy na (http://pangepetto.pl/meble-mlodziezowe-2/) naszą kolejną witrynę, gdzie znajdziesz masę podobnych tematów.

Dokonując wyboru trzeba zabrać pod uwagę w jak urządzona jest reszta mieszkania, aby poszczególne elementy nie „gryzły się” ze sobą – .

Przedpokój, apartament Jaguara w Londynie

Autor: Jaguar
Źródło: www.jaguar.pl
Kolorystyka ścian trzeba dostosować również do stylistyki w jakim wykończone są inne pomieszczenia. Nie jest to jednak dobre miejsce na kolory zbyt intensywne i wyróżniające się, pasują one raczej do innych pokojów. Ważnym skłądnikiem przedpokoju w parterowym domu jest światło. Nie będziemy tu dużo czasu, więc światło może być dość stonowane i delikatne. Lampy powinny być przytwierdzone na ścianie, lub na suficie.

Otrzymanie kolejnych informacji na rozpatrywany tu temat jest dla Ciebie sprawą priorytetową? Jeśli tak, to bez obawy kliknij ten link i tam zdobądź użyteczne szczegóły (http://www.krzewydrzewa.pl/).

Odradzam lampy stojące, ponieważ niepotrzebnie zajmują one i tak już mocno ograniczoną przestrzeń.