akerscandlecottage.com

noc

Przytulne mieszkanie – dekoracje, które otulają w jesienne popołudnie

Przytulne mieszkanie – dekoracje, które otulają w jesienne popołudnie

Przytulne pomieszczenia potrafi zapobiec jesiennej chandrze. Gdy za oknem wieje chłodem w domu spędzamy więcej czasu. Wieczór na kanapie przy ciepłej herbacie i w otoczeniu modnych dodatków, w które wprost chce się wtulić, to coś, co poprawia nastrój o tej porze roku.
W jaki sposób więc zaaranżować mieszkanie, aby mieć znakomity nastrój nawet, gdy tęskno nam do lata? Jeżeli pogoda nie rozpieszcza, może to zrobić to przytulne wnętrze! Odpowiednie dodatki załatwią sprawę.
Znacząca rola oświetlenia w w życiu człowieka.

Znacząca rola oświetlenia w w życiu człowieka.

Pewne większość z nas wie o tym, iż światło gra wielką rolę w naszym życiu, iż po prostu jest nam niezbędne do życia. Dzięki niemu zachodzą w naszych komórkach procesy biochemiczne, odkładają się witaminy, nasze ciało wie, kiedy jest dzień lub noc. Poza tym światło ma wielki wpływ na nasze stany emocjonalne: jeżeli światła jest więcej, mam dobry humor, jesteśmy pełni optymizmu, energią do życia. Gdy oświetlenia brakuje, jest odwrotnie. Wpływ światła był badany na podstawie osób, które mieszkają w obszarach świata, gdzie istnieje zjawisko białych nocy, po jakich następują długie miesiące bez słońca.