akerscandlecottage.com

Wyjątkowe podarunki dla wszystkich

Wyjątkowe podarunki dla wszystkich

Wyjątkowe podarunki dla wszystkich

Im bardziej jesteśmy oddani drugiej osobie, tym bardziej chcemy sprawiać jej przyjemność i okazać nasze uczucie. Bukiet ulubionych kwiatów? Pachnąca i sympatyczna niespodzianka, lecz od czasu do czasu dobrze jest wykazać się choć szczyptą inwencji.

spadochron

Autor: U.S. Pacific Air Forces
Źródło: http://www.flickr.com
Codzienność i nuda mogą wkraść się w nasz związek niepostrzeżenie. Jak podgrzać temperaturę w związku, zapewnić właściwą porcje adrenaliny, a tym samym przeżyć cudowną przygodę? Lot balonem okaże się strzałem w dziesiątkę! Pozwala spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy – i dosłownie i w przenośni. Co prawda nie znajdujemy się sami w balonie, albowiem na pokładzie czuwa nad wyprawą wyszkolony pilot, dzięki któremu czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Trwaj chwilo, jesteś taka piękna! Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien zadowolić i bujającą w obłokach, delikatną partnerkę i spragnionego wrażeń mężczyznę.

Szalona sesja zdjęciowa to przeżycie dla osób odważnych, lubiących dobrą zabawę i skorych do małych szaleństw. Charakter sesji zależy od nas samych. Może ociekać erotyzmem, subtelnym romantyzmem lub ekstremalnie ilustrować nasze poczucie humoru. Kwestię scenerii dobrze jest jednak wcześniej przedyskutować z partnerem, bo nie każdy mężczyzna będzie czuł się komfortowo fotografowany wśród różowej pościeli. Propozycji, aby zadowolić oboje partnerów, znajdzie się niezliczona ilość – poczynając od sesji w studiu, na łące, kończąc na naszych prywatnych sekretach, miejscach pierwszych randek, rozmów, dotyków.
prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dla fanów wyścigów, lubiących dużą prędkość, idealnym prezentem będzie przejażdżka po torze gokartowym. Emocje sięgną zenitu! Nie zapominajmy, by decydując się na ”porwanie” swojej sympatii w wybrane miejsce, w którym będzie czekać prezent, zastanowić się czego druga połówka pragnie, o czym marzy, na co zawsze brakowało jej odwagi. Jeżeli jest to osoba rezolutna i żyjąca pełnią życia, niewątpliwie ucieszy ją przeżycie z dawką adrenaliny, jakim jest wcześniej wspomniany lot balonem. Dla osób ceniących relaks i spokój ducha , wskazane będą niezapomniane chwile przyjemności: masaż ciała czy nastrojowa kolacja
  • Eventroom - scenografia eventowa
  • Lampy do Domu