akerscandlecottage.com

Najfajniejszy pomysł na ściany w czarnym kolorze

Najfajniejszy pomysł na ściany w czarnym kolorze

Najfajniejszy pomysł na ściany w czarnym kolorze

Projektanci wnętrz z powodzeniem wprowadzili pomysł na czarne ściany w mieszkaniu. Sama myślę nadpozostawieniem kawałka ściany w kuchni w czarnym kolorze – byłoby to miejsce do pozostawiania wiadomości dla pozostałych mieszkańców. Wnętrza z czarnymi ścianami wyglądają niezwykle oryginalnie i wcale nie stanowią ponurych nor.

Czarna narzuta na łóżko w sypialni

Autor: Urbane Apartments
Źródło: http://www.flickr.com
Taka moda stosunkowo niedawno przyszła także do Polski. Mi – szczerze pisząc – niesamowicie się podobają takie ciemne, czarne przestrzenie z barwnymi, bardzo żywymi dodatkami. Idealne koncepcje na pomieszczenie z czarnymi ścianami odnalazłam u internautki Lovingit, w jednym z jej tekstów: . Najbardziej wpadło mi w oko pierwsze pomieszczenie pokazane przez autorkę wpisu, świetnie pokazujące, że czarne wnętrze niekoniecznie musi być bure i ponure! Ważną rolę odgrywają dodatki.

Jeżeli zamieszczone tutaj treści dają Ci do myślenia, to oprócz tego zerknij na omówienie, które zobaczysz, gdy klikniesz ten odnośnik!

To one kreują całkowity wygląd wnętrza. Wiele osób wybiera najbardziej standardowe z wszystkich połączeń barwnych – czerni i bieli. Wtedy czarne ściany – (kliknij jeger.pl/pl/efekty-dekoracyjne-do-scian/99-jeger-sahara.html) w mieszkaniu są pojedyncze w każdym z pokoi.

Równie rewelacyjnie będzie wyglądać połączenie czerni z gradientami szarościami, brudnego beżu, albo waniliowego koloru. Najciekawsze jednak są dla mnie aranżacje z fajnymi tapetami, albo naklejki na ścianę. Wprowadzają do pomieszczenia niesamowity, oryginalny klimat. Wybór kolorystyczny, oraz cenowy jest naprawdę ogromny.

Jeżeli pragniemy aby wnętrza z ciemnymi ścianami miały charakter biura, polecamy zainwestować w bibeloty w stalowym, albo szarym kolorze. W ten sposób możemy wykonać biuro albo domową bibliotekę. Rewelacyjnie będzie się to klarować również w różnych firmowych pomieszczeniach.