akerscandlecottage.com

Na który styl zabudowy kuchennej wybrać?

Na który styl zabudowy kuchennej wybrać?

Na który styl zabudowy kuchennej wybrać?

Nieraz spotkaliśmy się z opinią, iż kuchnia to serce domu. To prawda, tutaj na ogół gromadzi się pozytywna energia, życzliwość, woń aromatów i miła atmosfera.

kuchnia

Autor: Martin Pettitt
Źródło: http://www.flickr.com
Który styl wybrać? Kuchnia tradycyjna tudzież rustykalna to klimat ciepły i zaciszny. Prym wiodą w niej drewniane szafki, jako materiał naturalny oraz obiekty, posiadające swoją historię oraz towarzyszące rodzinie na przestrzeni lat. W takiej oazie spokoju nawet czas wolniej płynie i na pewno poświęcimy chwilę na zakosztowanie rarytasów pani domu.

Jeśli jednak wolimy bardziej nowoczesne pomysły, czujemy się przytłoczeni ilością drobiazgów i dodatków, wybierzmy meble w jak najprostszej formie. Są osoby, które ze względu na tryb życia jak i „średnie” zamiłowanie do gotowania idealnie funkcjonują między minimalistycznym wystrojem wnętrza oraz jak najprostszymi, gładkimi frontami szafek. Ponadto kuchnia w owym stylu zaskakuje nas swą przestronnością więc jest to mile widziane rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń inspiracji szukaj w Meblokaina .

A może odważymy się na cały czas na topie eklektyzm? I połączymy oba te trendy? Dlaczego by nie zrobić ze starego kredensu – połączonego z prostotą i bielą szafek kuchennych – centralny punkt naszej kuchni. Dzięki temu posunięciu pomieszczenie stanie się nietuzinkowe a przy tym urocze.
W internecie znajdziemy wiele firm, w których profesjonalna i wykwalifikowana kadra zajmie się projektem, wykonaniem oraz montażem mebli kuchennych. Należy tylko wpisać w przeglądarce frazę: kuchnie Wrocław. Największą wartością mebli na wymiar do kuchni, jest zabudowa sprzętów gabarytowych (np. lodówek) i przyrządów stosowanych w gospodarstwie domowym. Takich możliwości nie zagwarantują nam gotowe zestawy mebli. Pamiętajmy jednak, iż inwestycja w kuchnię na wymiar jest sporym kosztem, wskutek czego pośpiech nie będzie dobrym doradcą. Czasami jednak lepiej na początku wydać nieco więcej pieniędzy, by potem cieszyć się funkcjonalną kuchnią przez wiele lat- strona internetowa: