akerscandlecottage.com

materiały

Jak najładniej urządzić wnętrze? Czy powinniśmy korzystać z pomocy  projektanta wnętrz? Co o tym dobrze wiedzieć?

Jak najładniej urządzić wnętrze? Czy powinniśmy korzystać z pomocy projektanta wnętrz? Co o tym dobrze wiedzieć?

Jak planujemy urządzić wnętrze to powinniśmy wiedzieć o wielu sprawach, bo każda ma ogromne znaczenie dla całości wyglądu. Rezultat jaki zyskamy będzie decydujący o tym, jak będziemy się czuć w tym wnętrzu, czy będziemy zadowoleni z takiego rezultatu, to zresztą ma największe znaczenie dla samopoczucia, jakie przecież musi być najbardziej odpowiednie, zwłaszcza w domu.
Współczesny design – sprawdź, czy pasuje do twojego mieszkania

Współczesny design – sprawdź, czy pasuje do twojego mieszkania

Nowoczesny, surowy styl aranżacji wnętrz robi się coraz bardziej popularny. Już nie tylko w wielkich biurowcach, ale też w naszych własnych mieszkaniach wykorzystuje się do wykańczania wnętrz materiały takie jak aluminium czy szkło. Nikt już nie dziwi się widząc surowe betonowe konstrukcje we wnętrzach, zwłaszcza gdy są to lokale typu loft, które idealnie podkreśla taki przemysłowy styl wystroju. Nawet „zwyczajne” mieszkanie w bloku można diametralnie zmienić korzystając z tego rodzaju rozwiązań.
Modne fototapety

Modne fototapety

Czasem czujemy nieodpartą pokusę by ”odświeżyć” nasze mieszkanie. Przeważnie wiosenną porą. Za oknem nowe, zielone pejzaże, w powietrzu czuć wiosnę, a my nie możemy usiedzieć w miejscu. Pole do popisu mamy ogromne, albowiem wiosna sprzyja eksperymentowaniu oraz zabawie.

Najlepiej zacząć od…ścian. Nowy kolor? To takie sztampowe|. Zdjęcia? Nuda. Może coś bardziej oryginalnego? Jeśli nie możemy pozwolić sobie na wykonanie remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie modnej tapety w sztukaterię. Jednak zupełnie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, wywoła fototapeta na całą ścianę!