akerscandlecottage.com

Masz w mieszkaniu ściany z kamieniem? Nie ma problemu! Z pomocą naszych porad będziesz miała stylowe mieszkanie!

Masz w mieszkaniu ściany z kamieniem? Nie ma problemu! Z pomocą naszych porad będziesz miała stylowe mieszkanie!

Masz w mieszkaniu ściany z kamieniem? Nie ma problemu! Z pomocą naszych porad będziesz miała stylowe mieszkanie!

Podobają ci się pomieszczenia ze ścianami z cegły lub kamienne ściany? Pokoje ze ścianą z cegły prezentują się bardzo interesująco. Urządzenie takich pomieszczeń odnalazłam pod linkiem.

Jest kilka sposobów na skorzystanie z możliwości, które pozwalają na urządzenie wnętrza, gdzie jedną ze ścian pozostawiamy w stanie surowym – bez tynku. Ścianę mamy możliwość pozostawić w odcieniu ceglanym – w takim wypadku tylko wybieramy pasującą fugę w kolorze pasującym do reszty pomieszczenia.

ciekawe wnętrza

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com

Najciekawsza może być mocno kontrastująca, jasna – wtedy będzie interesująco wyglądać w połączeniu z czerwienią cegieł. Oczywiście możemy również stawiać na tylko trochę ciemniejszą od cegieł (wnętrze ze ścianą z cegły (zobacz terca) – sprawdź), np. ciemnobrązową. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie. Jeśli jednak cegły – wienerberger.pl/informacje/czym-r%C3%B3%C5%BCni%C4%85-si%C4%99-ceg%C5%82y-klinkierowe-od-elewacyjnych – są podniszczone i nie są ładne, można je po prostu pomalować tą samą farbą co resztę ścian, albo skontrastować trochę w inny sposób – np. ciemniejszą, bądź jasną farbą. Uzyskamy tym samym bardzo ciekawy efekt dodatkowej fraktury.

Innym pomysłem na urozmaicenie wykończeniówki lokalu biurowego są ściany z kamienia. RewelacyjnieIInteresująco będą pasować do salonu, albo klatki schodowej. Nadadzą wnętrzu charakteru i pazura. Najoryginalniej będzie wyglądać połączona ze stonowaną kolorystyką pomieszczenia – szarościami, beżami.

Idealnie będzie się prezentować ozdobiona pojedynczym dodatkiem, np. olbrzymim, prostym obrazem. Możemy także postawić na wielką, zacną obraz. Modne są także wielkoformatowe zdjęcia – możemy sprawić je sobie samemu. Świetnie wygląda szczególnie trawertyn. Jest to co prawda wyższa półka cenowa – ale idealnie sprawdza się w wielu miejscach, łącznie z łazienką i kuchnią. Więcej zobaczysz na blogu .