akerscandlecottage.com

LED

Im więcej światła, tym korzystniej. Technologia LED, jakie mamy rodzaje?

Im więcej światła, tym korzystniej. Technologia LED, jakie mamy rodzaje?

To czym świecimy ma znaczenie. Kiedyś nie było w tej materii wyboru, musieliśmy zadowolić się zwykłymi świetlówkami, które nie tylko, że nie zapewniały dostateczną ilość światła światła, to jeszcze nie były za bardzo energooszczędne. Zresztą, kiedyś nasze ulice były bardzo ciemne i nieprzyjemne. Dzisiaj jest już na szczęście trochę lepiej, a poza żarówkami zwykłymi mamy żarówki energooszczędne, czy prawdziwą rewelację ostatnich lat – diody LED.
Lampy do salonu

Lampy do salonu

Nowoczesny salon w wielu przypadkach pełni wiele licznych ról (rola relaksacyjna, funkcje jadalni), z tejże przyczyny tak ważne jest oświetlenie salonu, które spełni dobrze tak funkcję praktyczną jak także funkcje ozdobne. Za pomocą różnorodnego oświetlenia salonu bowiem można: wyznaczyć pewne strefy, podkreślić jego zalety, zakamuflować uszkodzenia bądź też odmienić proporcje.
W jaki sposób zaoszczędzić na oświetleniu?

W jaki sposób zaoszczędzić na oświetleniu?

Jeśli ktoś jest zainteresowany budownictwem lub organizuje (albo już przechodził) remont mieszkania, na pewno słyszał o nowoczesnych rozwiązaniach, które w przeróżny sposób dają możliwość oszczędzania. Od kilku lat sporą popularnością cieszą się wszelkiego typu lampy LED, które używane są nie tylko wewnątrz budynków, ale również np. na zewnątrz np. jako oświetlenie schodów.