akerscandlecottage.com

Klasyczne, nowoczesne, wiklinowe – oświetlenie

Klasyczne, nowoczesne, wiklinowe – oświetlenie

Klasyczne, nowoczesne, wiklinowe – oświetlenie

O tym, jak istotne jest oświetlenie wnętrza, dowiedzieli się pewni znajomi, którzy zażyczyli sobie wystawić na sprzedaż piękny apartament w centrum Poznania. Telefony dzwoniły co pewien czas, ale nic z tego nie wynikało.

dekoracyjny żyrandol

Autor: c.lucian
Źródło: http://www.flickr.com

Właściciele z zdziwieni zastanawiali się dlaczego. Czy rozkład mieszkania nie okazał się atrakcyjny, a może zbyt jasne meble, za mały taras? Mieli skorzystać z pomocy radiestety. Gotowi też byli na duże wydatki, byleby dokonać transakcji. „Jaka tu jest niebiesko-trupia poświata” – wyraził swoją opinię jeden z potencjalnych kupców. To dlatego nikt nie chciał się w mieszkaniu rozgościć, a szczególnie zamieszkać! Czuło się w nim niepokój i zimno. Żarówki o ciepłej barwie, dwa lampy sufitowe, trzy stojące lampy z tkaninowymi kloszami stały się receptą na wszystkie bolączki.

Designerskie, metalowe, z drewna oraz plecione jak kosze. Jedne lśnią wytwornie, inne delikatnie przepuszczają światło. Gdy dni stają się coraz krótsze, lampy (zobacz kinkiety ceramiczne) sufitowe, kinkiety i lampki służą nam za słońce. Światło niesamowicie wydobywa także fakturę materiału. Przykładowo skierowane na popularny od dłuższego czasu szczotkowany gres albo kamienną ścianę da efekt 3D.

Lampy wiszące

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Wybór oświetlenia zazwyczaj nie jest najłatwiejszy, ale jakże przyjemny. Szczególnie, iż coraz więcej osób przekonuje się do zakupów w sklepach internetowych. Dlaczego warto kupić lampy w sklepie online? Najważniejszym powodem jest niższa cena niż w sklepach stacjonarnych, tanie lampy – oraz dostęp do ogromnej ilości produktów (w tym zagranicznych), bez konieczności wychodzenia z domu – to przekonuje sympatyków tej formy zakupów.

Dodatkowym argumentem jest oszczędność czasu i funduszy, swoboda w kupowaniu i oglądaniu produktów. Jeżeli mamy pytania wystarczy wysłać mail do obsługi sklepu, a nasze wątpliwości zostaną rozwiane.Nie bójmy się więc eksperymentować ze światłem, a zobaczymy, iż z jego pomocą nawet z banalnego wnętrza można wydobyć to, co najpiękniejsze.