akerscandlecottage.com

kolory

Dekoracje – odmień swoje mieszkanie

Dekoracje – odmień swoje mieszkanie

Dom jest świetnym polem do popisu dla wszelkich twórców elementów ozdobnych. Obecnie coraz większa liczba ludzi mających talent manualny zajmuje się produkcją tego rodzaju ozdób. Niektórzy robią to jedynie na własny użytek i przykładowo jako upominek dla bliskich osób, pozostali zaczynają sprzedawać. Na takie elementy jest spory popyt, szczególnie jak są wykonane z pomysłem.
Co zrobić, by odpowiednio urządzić mieszkanie w kawalerce?

Co zrobić, by odpowiednio urządzić mieszkanie w kawalerce?

Mieszkanie w kawalerce to trudne wnętrze do urządzania. Powodem jest przede wszystkim nieduży metraż. Małe przestrzenie zawsze są trudniejsze. Po pierwsze architekt aranżujący pomieszczenie musi postawić na odpowiednią funkcjonalność, a z drugiej zadbać o walory estetyczne. Gdy jest mało miejsca trudno zmieścić interesujące dekoracje czy odpowiednio dopasowane szafki i stoły, które jednocześnie nie zmniejszą funkcjonalności mieszkania.
Jesień jako inspiracja dla projektantów wnętrz

Jesień jako inspiracja dla projektantów wnętrz

Jesień to jedna z najbardziej malowniczych pór roku. Liście drzew mają wówczas złocisto brązowe, ciepłe kolory. Od zawsze to właśnie kolory tej pory roku były inspiracją dla wielu malarzy. Dziś stanowią one inspirację dla dekoratorów wnętrz. Ciepłe kolory przynoszą spokój duszy, są relaksujące i umożliwiają odpoczynek.