akerscandlecottage.com

Jak wyposażyć sypialnię, aby chcieć przebywać w tym pokoju nie tylko nocną porą

Jak wyposażyć sypialnię, aby chcieć przebywać w tym pokoju nie tylko nocną porą

Jak wyposażyć sypialnię, aby chcieć przebywać w tym pokoju nie tylko nocną porą

W sypialni spędzamy, na dobrą sprawę, niemalże trzecią część naszego życia. Fakt, że kiedy pogrążamy się w koszmarach, nie możemy jednocześnie podziwiać pięknie wyposażonego wnętrza. Niemniej jednak gustownie wybrane elementy być może sprawią, że zamiast wysiadywać do późnych nocnych godzin przed odbiornikiem telewizyjnym w salonie, wybierzemy równie pasjonującą lekturę bestsellerowej powieści obyczajowej, której będziemy oddawać się oczywiście w sypialnianym łożu. Aby wnętrze było przytulne, na ścianie można zamieścić niepowtarzalną tapetę bądź fototapetęSprawdźmy, jak ich dobór jest uzależniony od wieku par narzeczeńskich.

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/
Osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę życiową, przed albo zaraz po 30, zdecydują się na te bardziej fikuśne fototapety do sypialni. Będą one przedstawiać surrealistyczne kompozycje albo inne, również oszczędne wzory. Wielbiciele tradycyjnej sztuki malarskiej umieszczą na ścianach podobizny obrazów olejnych słynnych artystów, a na sąsiedniej ścianie, tak dla równowagi, zawieszą podobiznę Mony Lisy.

Młode kobiety nie będą też obawiały się odważnych barw. Wielkie, czerwone maki w towarzystwie intensywnie żółtych tulipanów – takie rozwiązanie kłóci się co prawda z przeznaczeniem tego pomieszczenia, który ma służyć odpoczynkowi, a nie intensyfikowaniu ciśnienia krwi, ale pełni życiowego wigoru partnerzy chyba nawet nie zwrócą na to swojej uwagi.

Panie oraz faceci w średnim wieku będą mieć problem z ustaleniem wspólnej wersji. Na szczęście sypialnia posiada 4 ściany, więc dwie z nich można zaaranżować na 2 różne sposoby. Faceci będą chcieli przykleić takie fototapety do sypialni, które posiadają jakikolwiek związek z ich zamiłowaniami. Mogą to więc być fotografie wędkarzy siedzących nad rzeką. Panie będą wolały zapierające dech w piersiach widoczki z Beskidów i znad Mazur. A w sąsiedztwie położą spore donice z dobrze nawożoną roślinnością i w konsekwencji martwa i żywa przyroda będą się ze sobą znakomicie komponować.

Natomiast starsze pary raczej lekceważąco będą patrzeć na fototapety w swojej sypialni. Wolą pomalować pokój na seledynowy kolor albo nakleić tradycyjną tapetę. Jeśli jednak synowie przekonają swoich rodziców do bardziej nowoczesnych rozwiązań w urządzaniu wnętrz, to wówczas fototapety do sypialni przedstawiać mogą np. czarno-białe zdjęcia rodem z poprzednich epok. Zobacz ofertę fototapet tu – http://fixar.pl/fototapety (http://fixar.pl/fototapety)