akerscandlecottage.com

Jak ozdobić mieszkanie przy pomocy drabiny? To proste – zobacz!

Jak ozdobić mieszkanie przy pomocy drabiny? To proste – zobacz!

Jak ozdobić mieszkanie przy pomocy drabiny? To proste – zobacz!

Tydzień pisała do mnie kuzynka. Jest teraz na początku planowania mieszkania, a wiedząc, że prowadzę bloga o tej tematyce chciała zapytać o radę. Planuje bowiem wybór drabiny ozdobnej do mieszkania.

Zdziwiła mnie całkowicie takim koncepcją na aranżację pomieszczenia. Dlatego, że nie cierpię kiedy ktoś wie więcej niż ja – w szczególności kiedy chodzi o wnętrzarstwo, zaraz postanowiłam zgłębić temat. Dużo interesujących koncepcji

odnowienie starych mebli

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

z taką drabiną z drewna odnalazłam w Internecie – czytaj tu.

Jeżeli masz chęć poznać większą ilość informacji na opisywany temat, kliknij tu, to naprawdę świetne opracowanie tego zagadnienia.

Zaskoczono mnie, a koncepty bardzo fajnie wyglądały. Mam pomysł nawet postawienie takiej drabiny u siebie w przedpokoju. Może posłużyć za specyficzny wieszak, albo półkę (jak kto woli) na buty – świetnie prezentują się nań powieszone szpilki i buciki na obcasiku.

Zanim wyłączysz ten komputer, przeanalizuj jeszcze jedną wiadomość, ponieważ naprawdę zalecam to źródło (http://emwomeble.pl/77-meble-do-sypialni), dlatego że posiada ono niesamowicie cenne informacje.

Najciekawszą dla mnie aranżacją drabiny z drewna jest moim zdaniem zawieszenie jej w kuchni pod sufitem. Wygląda to kapitalnie! Po zahaczeniu o szczebelki haków, można podwiesić na górze garnki, patelnie czy chochle. Tym samym te rzeczy nie zajmą nam przestrzeni w szafkach i mamy je zawsze pod ręką.

Drabinę zakupimy w każdym markecie z budowlanką czy narzędziami. Jednak polecamy również odwiedzić pchle targi, albo poszukać sąsiada, czy nie posiada jakiejś leciwej, niepotrzebnej drabiny. Jeśli już ją zdobędziemy wystarczy ją oczyścić z brudu, wyszlifować papierem ściernym i odświeżyć kolorową farbą, bądź przeźroczystym impregnatem – wszystko zależy od tego, na jakim efekcie nam zależy – więcej zobacz na . Drewnianą drabinę możemy zarówno powiesić pod sufitem, jak i oprzeć o ścianę w którymś z wnętrz.