akerscandlecottage.com

fotografie

Oryginalne urządzanie domowych wnętrz

Oryginalne urządzanie domowych wnętrz

Urządzając pomieszczenia mieszkalne bardzo często zastanawiamy się w jaki unikalny sposób powinniśmy je ciekawie ozdobić. Wbrew pozorom możliwości jest mnóstwo. Wystarczy trochę kreatywności, by urządzić niezwykle unikalne wnętrze, które będzie doskonale dostosowane do naszej osobowości oraz zainteresowań. W takim wnętrzu nie tylko poczujemy się świetnie, lecz także będzie ono zaskakujące dla naszych gości.
Bajeczne stare fotografie Krokowa wzbudzają stale uznanie

Bajeczne stare fotografie Krokowa wzbudzają stale uznanie

Stare fotografie krajowych miast są drogocennym źródłem informacji jak wtedy wyglądała architektura budynków czy też ulic. Zabytki, jakie dawniej dudniły życiem czy też ulice pełne kupców i ludzi, a także piękne domy zawsze ubogacają nasze piękne historyczne dzieje. Kraków na starej fotografii są idealnym udokumentowanym źródłem informacji i wspomnień.
Czemu drukowanie na płótnie to warta swojej ceny metoda?

Czemu drukowanie na płótnie to warta swojej ceny metoda?

W dobie technologii cyfrowej coraz rzadziej decydujemy się na wywoływanie fotografii, bo mamy je wszystkie przeważnie przy sobie – czy to w telefonie, laptopie czy tablecie. Jednak bywa, że rodzi się chęć wywołania fotografii jako prezent lub po to, żeby ozdobić nimi ściany w swoim mieszkaniu. Pojawia się w tym momencie podstawowe pytanie o to, jaką techniką, na jakim materiale i w jakim miejscu wydrukować zdjęcia? Odpowiedzią jest druk na płótnie.